Ваш код акції: 47328

Курси чеської мови

Чеська для початківців + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 560 грн./мес.

Зробіть вибір на користь чеської мови

Повірте, чеську мову варто вивчити. І не тільки для того, щоб зануритися в цікаву історію й культуру цієї дивовижної країни й розгадати таємниці найдавніших замків. Чеська входить в групу слов’янських мов, а тому для нас вона проста у вивченні та зрозуміла. Так чому б не скористатися цим для професійного й кар’єрного зростання, для отримання високооплачуваної роботи, для навчання в безкоштовних вузах Чехії або ж для комфортної туристичної поїздки?

Виберіть курси чеської мови, визначте свій рівень – і в путь!

Ви можете почати вивчати чеську мову онлайн, дистанційно, можете відвідувати очні курси, якщо дозволяє час. Головне – поставте перед собою мету та не втрачайте мотивації!

Курси чеської від ЄШКО: бережіть час

Якщо хочете зберегти свій час й істотно заощадити кошти, вибирайте дистанційне навчання. ЄШКО запрошує на курси чеської онлайн. Ви почнете з самих азів, поступово удосконалюючи знання, й до кінця курсу будете вільно говорити на побутові теми, освоїте основні граматичні конструкції та виробите прекрасну вимову.

Все, що потрібно, так це ваше палке бажання вивчити чеську мову, 20-30 хвилин на день вільного часу й трохи завзятості. Все інше ми зробили за вас: підготували курс за унікальною методикою, основаною на природному засвоєнні знань, записали аудіоматеріали за допомогою носіїв мови й створили ефективний онлайн тренажер для закріплення лексики й граматичних правил.

Вивчайте мову, розважаючись

Максимального ефекту у вивченні іноземної мови студент досягає тоді, коли навчання проходить захопливо та без зайвих стресів. Тому ми постаралися, щоб курси ЄШКО були схожі із динамічною розважальною грою. Цікаві вправи й діалоги, візуалізація курсу на онлайн тренажері – це зробить вивчення чеського насиченим, забавним і ефективним.

Так що, вивчаючи чеську мову в нашій школі, ви отримаєте не тільки самовчитель, а зіграєте в цікаву комунікативну гру, в результаті якої стопроцентно вийдете безсумнівним переможцем.

Не відкладайте свої перемоги на завтра. Почніть сьогодні. Скачайте безкоштовний урок.