Ваш код акції: 48212

Курси іспанської мови

Іспанська для початківців EXTRA + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 593 грн./мес.

Іспанська для початківців

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.

Іспанська для середнього рівня

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.

7 причин, чому вам потрібна іспанська мова

Красоту й мелодійність іспанської мови важко переоцінити. Її можна порівняти хіба що з морем, іноді лагідним, а іноді експресивним та темпераментним.

Іспанська дуже легка у вивченні. Тому заняття на курсах не доставить труднощів, а принесе лиш задоволення. Від звучання. Від процесу навчання. Та від результату, який ви отримаєте без зайвих зусиль.

Кількість людей, які розмовляють іспанською, вражає. Нею спілкуються біля 390 мільйонів людей в 21 країні світу.

Це пропуск не тільки до Європи, а й до Латинської Америки, яка славиться своїми краєвидами, археологічними пам’ятниками та дивує темпами економічного розвитку. Перед вами відкриється й світ бізнесу, й світ подорожей.

Іноді достатньо базових знань іспанської, щоб вигідно виділятися серед інших при прийомі на роботу. А знання мови потрібне все частіше. Отож, задумайтесь.

А яка відпустка жде того, хто володіє іспанською! Можливість відірватись від звичайних маршрутів, потрапити до глибинки країни, та побачити те, що сховано від очей звичайних туристів. З такими враженнями нічого не зрівниться!

Пробний урок іспанської на нашому сайті безкоштовний. Скачайте. Або зареєструйтесь на безкоштовний онлайн урок на курсі Extra.

Хочете вчити іспанську вдома? Вибирайте ЄШКО!

Не думайте, що тільки на очних лекціях можливо ефективно вивчити мову. Дистанційні курси ЄШКО – це прекрасна альтернатива, яка, до того ж, збереже і час, і кошти. Для вивчення знадобиться лише 20–30 хвилин на день. Цього достатньо, щоб отримати гарні результати та почати застосовувати мову на практиці.

На нашому сайті ви знайдете, як курс іспанської для початківців, так і курс для тих, хто вже не новачок. Тож є можливість вивчити мову з нуля або підвищити кваліфікацію. Вибирайте необхідний рівень або проходьте тестування. Ми допоможемо визначитись.

Не бійтесь почати. Відкиньте думки про відсутність здібностей, або страхи перед чимось новим. Починайте з позитиву. Все у вас вийде!

Наші курси іспанської – це не просто ефективний самовчитель. Це цілий комплекс матеріалів, спрямованих на успішне вивчення мови.

Подивіться, що ви отримаєте:

  • Друковані учбові матеріали з різноманітними діалогами та вправами. Теорія й практика переплітаються так тісно, що знадобиться зовсім мало часу, щоб засвоїти й граматичні правила, й вивчити нову лексику.

  • Збірники вправ допоможуть ще глибше засвоїти граматику і потренуватись у використанні правил. Навички доводяться до автоматизму.

  • Аудіоматеріали завжди доступні в особистому кабінеті. Тренуйтесь, слухайте, прислуховуйтесь до мелодики та інтонації. Записи діалогів зроблені носіями мови. Отже ваша вимова буде першокласною!

  • Онлайн версія, якою багатий курс іспанської Extra, додасть до вивчення елемент гри. Ви розважаєтесь та водночас вивчаєте мову! Це підсилить ефект і зробить вивчення мови ще більш ефективним.

  • Підтримка особистого викладача та безкоштовні вебінари допоможуть поглибити свої знання й розширити кругозір.

Як бачите, комплекс учбових посібників спрямовано на всебічне вивчення мови: навичок говоріння, читання, письма, та розуміння на слух.

Чому саме уроки іспанської від ЄШКО

Курси іспанської в ЄШКО закінчили понад 10 000 студентів. Більшість з них, закінчивши курс для початківців, продовжили вивчати мову на курсі для середнього рівня. Це говорить про те, що навчання досить ефективне та комфортне.

Та давайте подивимось, які переваги ви отримаєте й що дасть вивчення мови саме в ЄШКО:

  • Перш за все, ви істотно економите свій час і кошти. Вам не треба нікуди їхати, підлаштовуватися під чийсь розклад. Ви навчаєтесь там, де комфортно, і рівно стільки часу, скільки готові виділити. 20–30 хвилин на день – цілком достатньо. А вартість курсу приємно здивує кожного: ми пропонуємо місяць навчання за ціною одного заняття з репетитором.

  • Ви отримуєте не тільки учбові матеріали та аудіозаписи. Вам гарантована постійна підтримка викладача.

  • На курсі іспанської ви вивчите понад 2000 слів, освоїте основні граматичні правила. Та не тільки це вас порадує. Ви дійсно почнете говорити та розуміти мову.

  • Ви самі вибираєте темп навчання: звичайний (2 уроки на місяць), прискорений, інтенсив (весь курс одразу) чи то повільний темп.

  • Пробні уроки й тестовий період на онлайн курсі безкоштовні. Тож ви не купите «кота в мішку», а детально ознайомитесь з програмою та методикою курсу.

Почнемо? Це буде цікаво, ефективно й результативно. Ждемо вас!