Ваш код акції: 48212

Програмування на Python для початківців

На кого розрахований курс

Хочете освоїти програмування на Python з нуля й розпочати кар’єру в IT? Простіше простого: записуйтеся на курс ЄШКО, який розроблено спеціально для новачків. Вам не потрібна технічна освіта та будь-які попередні знання. Входження в мову програмування Python поступове: спочатку ми вивчимо основи, а потім заглибимося в нюанси створення та оптимізації коду.

Курс корисний для тих, хто хоче:

  • почати вивчення Python з нуля
  • поглибити наявні розрізнені базові знання
  • писати додатки, тестувати програми, проводити перепроектування та оптимізацію коду
  • бути затребуваним в будь-якій країні світу, отримувати високий дохід
  • опанувани цікаву професію та створити міцний професійний «фундамент» на довгі роки.

Навчання Python в ЄШКО не обтяжливе: для занять досить виділити 20–30 хвилин на день, вибрати комфортний темп і налаштуватися на результат. Так що розташовуйтесь в затишному кріслі, прихопіть чашку чаю чи кави та скачайте безкоштовний пробний урок, щоб переконатися: програма відповідає вашим очікуванням і цілям.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 647 582 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння отримують студенти

На курсі Python для початківців (для чайників) вас чекає маса практичних завдань для закріплення теоретичних знань. Не буде нудних лекцій і зайвих міркувань. Ми за те, щоб ви отримали максимальний ефект, швидко навчилися використовувати новонабуті відомості на практиці й приступили до роботи.

Невелика вступна частина познайомить з Python (пітон) – мовою програмування, яка широко популярна зараз і користуватиметься попитом ще довгі роки. Потім підемо по наростаючій: змінні, присвоювання, коментарі, середовище програмування. Навчимося здійснювати введення й виведення даних, далі перейдемо до роботи з модулями, параметрами sep і end.

Ви пройдете теорію та практику від типів даних, до індексації й методів рядків, познайомитеся з різними видами циклів, вивчите моделювання в електронних таблицях і Python, повправляєтеся в створенні фізичних та економічних моделей, освоїте принципи роботи зі списками.

На курсі Python ви почнете навчання з нуля, з можливістю проходити уроки онлайн, а також отримаєте корисні рекомендації: як влаштуватися на роботу, як правильно скласти резюме, які питання, зазвичай, задають на співбесіді, як привернути увагу роботодавця та багато інших цінних порад.

Уроки по Python дадуть глибокі знання основ програмування, роботи в мережі. Ви дізнаєтеся, як використовувати фреймворки, працювати зі стандартними й сторонніми бібліотеками, познайомитеся з основними алгоритмами й структурами даних, розберетеся в об'єктно-орієнтованих концепціях програмування, а також в життєвому циклі розробки програмного забезпечення.