Ваш код акції: 47328

Психологія дитини раннього віку

На кого розрахований курс

Всебічним розвитком дитини потрібно займатися з перших днів життя, щоб в повній мірі розкрити здібності, уникнути проблем та створити сприятливий емоційний фон для багатогранного становлення особистості. До того ж це, безумовно, зміцнить відносини в родині й забезпечить щасливе дитинство для малюка.

Якщо хочете відповідально підійти до народження сина або донечки та їх всебічного розвитку, зверніть увагу на курс дитячої психології. Його ми створили для тих батьків, які хочуть пройти етапи дорослішання маляти без згубних стресів.

Нашим студентом може стати кожний: відповідальна матуся чи татусь, люб’ячі бабуся з дідусем або нянечки, які хочуть:

  • знайти спільну мову зі своїм чадом з перших днів;
  • допомогти розкрити таланти маляти, ненав’язливо їх розвинути без примусів і суперечок;
  • вчасно виявляти потреби малятка, розуміти його мислення, стати кращим другом та опорою;
  • освоїти психологію виховання особистості дитини, щоб посприяти становленню цілісної особистості, уникаючи душевних травм і зривів.

Якщо готові збагатитися мудрістю фахівців, поповнити свої знання, скачайте безкоштовний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

Якщо хочете допомогти своєму малюку з найменшими проблемами влитися й адаптуватися в новий колектив в школі та в садочку, обов’язково зверніть увагу на наш курс дошкільного раннього розвитку дитини. Та найцінніше, що в ньому почерпнете, – це психологія відносин мами, тата й малюка. Ви закладете міцну базу для кріпких сімейних стосунків.

Отже, гляньмо, з чим вам доведеться познайомитися:

Ігри, що розвивають. Ми розкажемо, в які ігри ви можете грати з малюком з колиски, поступово ускладнюючи їх у залежності від віку. Ви зможете не тільки зацікавити, але й прищепити любов до навчальних занять та розваг.

Істерики, капризи. Як припинити істерику, що починається, відволікти від примх та не допустити агресивності? Як культивувати позитивні емоції та активний підхід до життя? Замовляйте курс, і дізнаєтесь всі ці нюанси виховання.

Методики раннього розвитку. Ви познайомитеся з основними методиками розвитку дітей дошкільного віку: Монтессорі, Домана, Зайцева, Нікітіних.

Способи вирішення конфліктів. Ми навчимо зберігати найважливіше: спокій та порозуміння в сім’ї, «гасити» розбіжності між батьками, між вами та дитиною. Ви дізнаєтесь, як правильно реагувати на прояви бунту, свавілля, впертості. Зможете без зусиль розпізнавати брехню та боротися з нею.

Дитячі страхи. Ви навчитеся розпізнавати дитячі страхи та боротись з ними. Дізнаєтесь, що викликає тривожність, освоїте методи боротьби із занепокоєнням і запобігання нервових зривів. Досконально вивчите психологію виховання емоційно стабільного малюка.

Види темпераменту. Ви навчитесь розпізнавати темпераменти дітей, вселяти оптимізм. Зможете допомогти дитинці позбавитися від сором'язливості, невпевненості в собі, переводити гіперактивність в більш «мирне» русло. А ще навчите крихітку посидючості й відповідальності.