Ваш код акції: 48212

Французька для початківців

На кого розрахований курс

Уроки для вивчення французької мови для початківців за методикою ЄШКО не завдадуть клопоту і не займуть багато часу. Вам знадобиться всього 20–30 хвилин на день, щоб досягти значних результатів, навчитися говорити французькою та освоїти базову граматику. При цьому вам не треба нікуди їхати, підлаштовуватися під чужі розклади та графіки. Тільки ви вирішуєте: де, коли, скільки займатись.

Курс підійде для всіх, хто бажає

  • навчатися самостійно та шукає ефективний самовчитель;
  • пройти початковий курс французької мови без надмірних витрат та стомлюючих лекцій;
  • згадати давно забуті знання та систематизувати розрізнені дані;
  • якісно підготуватись до іспитів, співбесіди, знайти роботу у великій іноземній компанії;
  • подорожувати, насолоджуючись спілкуванням, читати книги та дивитися фільми в оригіналі.

Ви почнете вивчення з нуля та пройдете курс від рівня А1 до А2, а цього цілком достатньо для побутового спілкування, складання резюме, читання адаптованих текстів.

Ми надамо всі необхідні матеріали – підручники та аудіоматеріали, підійдемо до навчання комплексно, щоб опрацювати ті навички, які характеризують вільне володіння французькою: сприйняття мови на слух, говоріння, читання та письмо.

Самостійно вчити французьку мову в ЄШКО просто. Спробуйте! Скачайте безкоштовний пробний урок: у ньому ви знайдете докладну програму, приклади вправ та витримки з уроків, познайомитеся з методикою.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 612 551 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

Уроки для початківців принесуть справжнє задоволення, не порушать звичного ритму життя, але дадуть неабиякий багаж знань, потрібних для вільного спілкування, ефективної роботи та приємного дозвілля.

Вимова. Аудіозаписи, начитані носіями, допоможуть виробити правильну вимову. Головне – не забувайте регулярно слухати діалоги, повторювати за диктором звуки та букви. Вивчивши алфавіт, досконально проштудіюйте фонетику, приділяючи час артикуляції, мелодиці, ритміці, опрацюйте правила читання та вимови. Тренуйтеся. Це не займе багато часу, але винагородить вас чудовою французькою.

Розмовні навички. Ви досягнете швидкості мови, дотримуючись нехитрих правил:

  • не лінуйтесь: вивчіть основні нові слова та фрази, цифри;
  • повторюйте пройдений матеріал;
  • промовляйте вголос діалоги та тексти;
  • слухайте пісні, дивіться фільми;
  • намагайтеся говорити французькою, дотримуючись головних правил вимови за будь-якої зручної нагоди, не соромтеся, переповідайте тексти, складайте розповіді.

Граматика. Робота над граматикою стартує з самих азів: з нюансів вживання артикля, перейдете до однини і множини іменників, познайомитесь з принципами використання і місця в реченні всіх основних частин мови: прикметника, дієслова, прислівника, займенника, прислівника. Розберетеся з відмінюванням французьких дієслів, а також познайомитеся з особливостями відмінювання дієслів різних груп. Навчитесь ставити запитання, давати позитивні та негативні відповіді, перейдете до утворення різних часів, наказового та умовного способу. Численні вправи допоможуть закріпити теоретичні пояснення та знання на практиці, а тексти та діалоги надійно зафіксують пройдене у пам’яті.

Читання та письмо. До тренування навичок читання та письма ви приступите відразу ж після ознайомлення з першими буквами та звуками. Від читання та написання простих слів, фраз перейдете до коротких діалогів, нехитрих, але цікавих текстів, насичених актуальною лексикою. Головне правило – практикуйтеся кожен день і la langue Française підкориться вам без зайвих зусиль.