Ваш код акції: 47328

Граємо на клавішних інструментах

На кого розрахований курс

Ви мрієте грати в ансамблі, групі або оркестрі? Бажаєте стати зіркою сцени й бачите себе за клавішами синтезатора? Ми почнемо з азів нотної й музичної грамоти, розповімо, що таке звук, як розрізняється його висота і як звук записується на нотному стані. Далі Ви довідаєтеся, що таке класичний і автоматичний акомпанементи, фразування й енгармонизм. Засвоївши ази нотної й музичної грамоти, Ви навчитеся самостійно формувати й аранжувати музику, яка сподобалася Вам. Під час вивчення уроків курсу «Граємо на клавішних інструментах» Ви вивчите понад сто відомих музичних витворів.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 459 390 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Додаткова інформація про курс

Навчальні матеріали

Курс складається з 24 уроків, що містяться у 12 навчальних журналах-модулях. До журналів додаються аудіозаписи, які завжди доступні в особистому кабінеті або надсилаються в форматі аудіо-CD за бажанням студента.

Також Вас можуть зацікавити такі курси як "Вчимося грати на гітарі", "Мистецтво сучасного танцю".

Додаткові матеріали

Студентам курсу надсилається безкоштовна папка-накопичувач.

Свідоцтво ЄШКО й підсумковий іспит

По закінченні курсу Ви одержуєте Свідоцтво ЄШКО, що підтверджує Ваше навчання на курсі. Крім того, всі бажаючі можуть скласти підсумковий іспит для того, щоб одержати додаткове Свідоцтво ЄШКО, що засвідчує закінчення курсу й успішне складання підсумкового іспиту із вказівкою отриманої оцінки (відмінно, добре, задовільно) і обсягу курсу в годинах. Іспит платний, проводиться у вигляді письмового заочного тестування. Іспитові тести надсилаються післяплатою. Виконаний тест перевіряється спеціальною екзаменаційною комісією, що надає оцінку рівню отриманих знань. Студенти, які успішно склали підсумковий іспит, одержують Свідоцтво ЄШКО спеціального зразка.

Домашні завдання on-line

Студенти цього курсу тепер мають можливість виконувати домашні завдання прямо на нашому сайті. Для цього студент повинен зареєструватися на любій сторінці сайту в блоці "Вхід для студентів ЄШКО". Окрім виконання домашніх завдань студент має можливість на сайті ознайомитися зі своєю фінансовою інформацією, перевірити надходження платежів.