Ваш код акції: 48212

Езотерика

Карти Таро

Підтримка викладача
Сертифікат
659 593 грн./мес.

Парапсихологія

Підтримка викладача
Сертифікат
612 551 грн./мес.

Курс астрології

Підтримка викладача
Сертифікат
659 593 грн./мес.

Мистецтво фен-шуй

Підтримка викладача
Сертифікат
518 466 грн./мес.

Езотерика являє собою своєрідну науку або, скоріш за все, вчення, яке дає знання, часом містичне, про місце кожної людини й кожного об’єкта у Всесвіті. Вона відкриває секрети незримого світу, розкриває скриті таємниці свідомості. Це курс самопізнання, котрий допоможе виявити й розвити приховані здібності й дасть уяву про можливості людської душі.

Дуже часто ми не розуміємо, який великий потенціал є у кожної людини, які здібності вона має, та яку ролі відіграє в житті й у Всесвіті. Призначення езотерики допомогти духовному розвитку, створити основу для гармонічного співіснування душі та тіла, формувати умови для гармонії зовнішнього та духовного життя.

Езотерика – це школа самопізнання, де ви пізнаєте світ, який знаходиться за межами дотику або слуху. Для того, щоб розібратися у процесах, які відбуваються у Всесвіті, ви навчитеся використовувати інтуїцію і тонке бачення. Знання, які ви отримаєте, не лежать на поверхні. Вони не доступні кожному, а приховані від звичайних, стандартних методів дослідження.

Кого зацікавлять курси езотерики

Якщо ви прагнете самопізнання й самовдосконалення, гармонії душі та тіла, базовий курс, що вивчає основи езотерики, обов’язково вас зацікавить. Будь-яка людина прагне змінити себе, змінити на краще навколишній світ й своє відношення до нього, досягти гармонічності.

Людей здавна цікавили питання безсмертя і свободи душі. Вони намагалися осягнути духовні й містичні процеси, дізнатися більше про енергію й енергетику людського тіла, про його ауру та резерви можливостей. Особливо хотіли розібратися в питаннях зцілення та біоенергетики.

Якщо це також цікавить вас і ви не боїтесь зробити крок у невідоме, кардинально змінити світогляд і ставлення до Всесвіту та його незримих процесів, поринути у вчення древніх, місцями містичне, то школа езотерики – саме те, що вам потрібно.

Виберіть, як зручніше вивчати езотерику. Ви можете це робити онлайн, дистанційно, розташувавшись комфортно в будь-якому улюбленому місці, або відвідувати очні курси на заняттях з викладачем. Щоб не вибрали, ви досягнете успіху, доб’єтесь рівноваги та гармонії, пізнаєте себе, навколишній світ і знайдете своє місце у Всесвіті.

Що ви отримаєте після навчання на курсах езотерики

Перш за все, освоївши начальний курс езотерики, ви придбаєте безцінний багаж знань, який кардинальним чином змінить світогляд. Навчання духовним практикам посприяє створенню гармонії душі та тіла. Це допоможе зрозуміти, хто ви є, і суть ваших потреб. Ви дізнаєтесь, яке призначення речей та людей у Всесвіті.

Перед вами відкриється зовсім інший світ: ви пізнаєте раніше приховані від вас закони, за якими існує Всесвіт і за якими взаємодіють всі об\'єкти в нашій зримій і незримій дійсності.

Одним із завдань езотерики є вивчення тонких закономірностей, що існують у формі енергії, яка керує багатьма процесами. І ви навчитеся бачити приховане від інших, отримувати інформацію, що приходить по тонким каналам. Це змінить ваше життя й ставлення до нього.

Ви освоїте різноманітні медитативні й дихальні практики, завдяки котрим навчитеся очищати свідомість. Навчитеся зосереджуватися на своєму внутрішньому світі й, в результаті, розкриєте свої приховані здібності, відкриєте в собі здатність, наприклад, до самозцілення та до зцілення інших.

Ви з легкістю позбавитесь від таких непотрібних речей, як негативні думки та бажання, роздратування, депресії. Це зробить вас більш врівноваженим. Цьому посприяють енергетичні практики та медитації. Через пізнання навколишнього світу, ви пізнаєте себе. Вивчення езотерики допоможе знайти своє місце в цьому світі. Ви станете більш щасливим. Досягнете гармонії. Готові?