Ваш код акції: 48212

Англійська для середнього рівня українською мовою

На кого розрахований курс

Якщо ви вирішили підвищити ступінь володіння англійською мовою до середнього рівня без зайвого клопоту, але гранично результативно, перед вами відмінний варіант.

По-перше, курс ідеально підійде для тих, хто вже переступив сходинку для початківців, освоїв ази читання, говоріння та граматики.

По-друге, ЄШКО дає шанс вивчити англійську, а саме середній рівень, не виходячи з дому, в поїздках, на відпочинку, на дачі для тих, хто цінує час і кошти.

По-третє, ми пропонуємо не просто ефективний самовчитель, відпрацьований досвідченими фахівцями Європи. Ми надаємо всебічну підтримку кураторів, які допоможуть уникнути помилок, ненав'язливо полегшать вивчення матеріалу.

Ви систематизуєте знання граматики, розширите словниковий запас, перейдете на середній рівень опанування англійської мови, присвячуючи заняттям усього по півгодини на день. Більш того: вибирайте самі найкомфортніший темп навчання. Ви перевантажені роботою? Вибирайте уповільнений темп. Є вільний час, який потрібно провести з користю? Прискорений ритм – те, що треба. Тільки дистанційна освіта дає розкіш встановлювати розпорядок, економлячи сили, гроші та, головне, час.

Бажаєте оцінити матеріал і переконатися в дієвості методики? Скачайте безкоштовний пробний урок. Він розставить всі крапки над "i" та розвіє сумніви.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 612 551 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти

Англійська для середнього рівня поглибить ерудицію й дозволить швидко спілкуватися на будь-які теми, не відчуваючи труднощів ні на співбесідах, ні на іспитах, ні в спілкуванні з закордонними партнерами та друзями.

Граматика. Англійська граматика разюче відрізняється, від російської та української. Опанувавши середній щабель курсу, ви будете почувати себе, як риба у воді, складаючи речення, використовуючи складні конструкції та обороти, якими так багата англійська. Ми заглибимося в опрацювання кожної теми, доведемо до досконалості й автоматизму вживання часів, артиклів, узгодження речень... Ваша мова стане багатою, яскравою, насиченою. А, головне, швидкою й правильною.

Розмовні навички. Вивчаючи нові теми, ви будете поповнювати лексичний резерв крок за кроком. Та ми не забуваємо й про повторення, щоб раніше вивчене не стерлося з пам'яті. Тобто, освоюючи англійську середнього рівня, ви будете також повторювати слова, які надавали уроки на курсі для початківців. Таким чином ми вдосконалюємо побіжність мови, а лексика буде запам'ятовуватися легко й невимушено, тому що вони включені в контекст різних життєвих ситуацій.

Вимова. Прекрасному межі немає, тож ми продовжимо працювати над вимовою, виробляючи справжню англійської ритміку й мелодику мови. До кожного посібника записані аудіоматеріали, над якими попрацювали професіонали – носії мови. Слухаючи та повторюючи за диктором діалоги, ви будете все впевненіше висловлювати думки, запам'ятовувати вирази і, звичайно ж, розмовляти бігло та природно.

Читання, письмо. Ми перейдемо до наступного етапу користування мовою: будемо читати англійською неадаптовані книги. Середній рівень володіння англійською мовою дасть можливість штудіювати класику, дивитися фільми в оригіналі, запросто висловлювати свої думки. Успішність навчання на курсі обумовлена тим, що ми не тільки даємо цікаві та сучасні тексти до ознайомлення, додатково ще й рекомендуємо ряд цікавих книг для домашнього читання. Попрацюємо і над письмом, виконуючи вправи на переклад, пишучи есе й невеликі оповідання.