Ваш код акції: 48212

Менеджер по персоналу (HR – менеджер)

На кого розрахований курс

На даний час професія менеджера з підбору персоналу злетіла на пік популярності. Актуальними стали питання «Як стати HR фахівцем» і де краще пройти навчання, бо велика кількість вакансій та висока оплата праці пробудили не абиякий інтерес до цієї спеціальності

На курсі ЄШКО цікаво навчатись і починаючому рекрутеру, й новачкові, який хоче освоїти курси кадровика з нуля, а також тим, хто планує дистанційно підвищити навички та покращити кваліфікацію.

Професійна підготовка гарантована тим, хто ставить перед собою такі цілі:

  • освоїти професію, що має попит та отримувати гідну зарплату;
  • підняти на новий рівень майстерність в підборі та управлінню кадрами;
  • знайти нову роботу й освоїти спеціальність HR менеджера;
  • стати фрілансером в галузі рекрутменту, ефективніше витрачати час і отримувати високий дохід;
  • ознайомитися з трудовим правом, опануватии мистецтвом управління людьми й мотивації співробітників.

Бажаєте впевнитись, що цей курс вам підійде? Безкоштовний пробний урок допоможе в цьому: качайте онлайн, знайомтесь з програмою. Це буде вашим першим кроком до цікавої та прибуткової роботи.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 753 678 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння здобувають студенти курсу

Обираючи курси HR менеджера ЄШКО, будьте впевнені, що станете справжнім фахівцем і грунтовно підготуєтесь до майбутньої діяльності. Ви дізнаєтесь, чим займається рекрутер, які його обов'язки і що він повинен знати для якісного підбору, адаптації та розвитку працівників.

Рекрутмент персоналу і планування найму. Отримані знання допоможуть створити дійсно потужну команду фахівців: ви навчитеся ефективно підбирати штат, відсівати неефективних працівників. Курси дадуть уявлення про планування найму, навчать, як моніторити ситуацію на ринку праці та аналізувати потенційних співробітників.

Трудове право. Ви дізнаєтесь, як укладати та розривати трудові угоди, які види договірних відносин існують, розберетеся з нюансами оформлення або звільнення працівників, детально розгляньте питання про пільги.

Методи відбору персоналу. Завдання HR фахівця – набрати ефективний штат і створити команду, яка буде плідно виконувати свої функції та обов'язки. Тому навчанню методам підбору та розвитку кадрів приділяється досить багато часу. Ви навчитеся відбирати саме тих людей, які будуть корисні компанії й зможуть гармонійно влитися в колектив.

Управління персоналом. Для ефективної роботи менеджеру з персоналу знадобляться не тільки організаторські здібності, а й знання з психології. Тому в уроці детально пропрацьовуються основні психологічні характеристики особистості, мистецтво управління людьми, а також методи створення згуртованої команди.

Система розвитку й мотивації співробітників. Ви дізнаєтесь, як складати плани розвитку співробітників, як зацікавити людей і налаштувати на досягнення загальних цілей, а також вивчите різні методи мотивації.

Корпоративна культура. Ви навчитеся формувати соціально-психологічний клімат в компанії, визначати пріоритети, організовувати легку й ненав'язливу адаптацію нових працівників.