Ваш код акції: 48212

Німецька для дітей

На кого розрахований курс

Бажаєте дізнатися, як найкраще організувати заняття німецької мови для дітей, щоб дитина отримала задоволення від вивчення і досягла вагомих результатів? Методика обов’язково має бути простою, містити розважальні моменти, залучати до гри. Повірте, якщо її зацікавити, порушити цікавість, то вона легко вбере нову інформацію, із задоволенням чекатиме наступних уроків.

Курси німецької для дітей ЄШКО розраховані для дошкільнят та школярів, підлітків. Матеріал настільки динамічний, цікавий, що не доведеться вмовляти юного студента вивчити незнайоме слово або зробити вправу. Герої курсу спритно залучають маленьких слухачів до розгадування загадок, кросвордів, ребусів, організовують ігри, конкурси.

Уроки німецької мови – це чудовий самовчитель для дітей віком від 5, 6 до 16 років.

І якщо ви все ще сумніваєтеся, запитайте себе: чи хочете ви надати своєму чаду необхідний запас знань, міцну базу для того, щоб досягти успіху в майбутньому, підготувати його до дорослого життя?

Якщо так, то качайте безкоштовний пробний урок, знайомтеся з програмою раннього вивчення мови або відразу реєструйтеся, скориставшись вигідним бонусом.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 612 551 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

Курси німецької мови від ЄШКО – це чудова підготовка для дітей до школи, а також чудовий посібник для школярів 1–5 класів. Ненав’язливо в ігровому форматі пройдете базові граматичні тонкощі, навчитеся читати, писати, просто, але вільно висловлювати свої думки.

Вимова. Аудіозаписи, начитані носіями, допоможуть виробити правильну вимову, захоплять цікавими діалогами, іграми. Дитина легко скопіює ритміку, підучить нову лексику, запам’ятає прості фрази. Головне – не пропускайте фонетику, вивчіть усі літери та звуки, алфавіт, вправляйтеся потроху щодня.

Розмовні навички. Герої курсу завжди хочуть пограти і залучать маленького студента у свої цікаві ігри з перших хвилин, щоб вчитися сприймати німецьку мову на слух та розвивати свої розмовні навички. Проробляючи тексти для читання та аудіювання, розгадуючи головоломки, загадки, для ваших дітей уроки стануть улюбленим хобі. Нехай дитина відповідає на запитання вголос, промовляє слова та фрази, не соромиться читати діалоги в ролях. Не за горами той день, коли від рівня Vorstufe (дошкільний) та Primarstufe 3 (початковий рівень 3, A1.3) малюк досягне наступного, більш просунутого рівня.

Граматика. Працювати з граматикою почнемо з самих азів: освоїмо артиклі, вивчимо цифри, займенники, розберемося з порядком слів у реченні. Поступово подужаємо питальні речення, негативні й позитивні відповіді, навчимося відмінювати дієслова. Виконуючи різноманітні та цікаві завдання, активні вправи, вивчимо часи, наказовий спосіб, познайомимося з прийменниками, порівняльним ступенем прикметників.

Читання та письмо. З 4–6 років діти активно вчаться читати та писати. Так що вивчення німецьких звуків та літер стане звичним, але цікавим тренуванням. Ми постаралися, щоб цей процес перетворився на захоплюючу гру. Від вас знадобиться лише доброзичлива участь та посильна допомога.