Ваш код акції: 48212

Португальська для початківців А1+ online

На кого розрахований курс

Хочете, щоб вивчення мови перетворилось в задоволення й не займало багато часу та коштів? Ви знайшли оптимальний варіант: вивчайте сучасну португальську з нуля на курсі ЄШКО.

Дистанційні курси португальської мови доступні для кожного: для дорослих та для дітей. Ви вивчите необхідну для вільного спілкування граматику та лексику, досягнете рівня А1 та зможете похвалитися прекрасною вимовою, якої гарантовано досягнете, прослуховуючи аудіо додаток, начитаний носіями мови з Португалії.

Ви отримаєте справжнє задоволення, вивчаючи португальську онлайн: красива й експресивна мова подарує яскраві емоції карнавалу, надихне енергією морських пляжів і м'яким теплом цілорічного літа.

Наш самовчитель португальської цілком підійде для вивчення вдома. Ми почнемо з самих азів, приділяючи велику увагу саме розмовній мові, тож він буде незамінним для туристів та для тих, хто хоче жити й працювати в Португалії.

Ми чекаємо на всіх, кого цікавить вивчення португальської та хто хоче:

  • вивчити мову з нуля або швидко підтягти вже наявні початкові знання;
  • здобути вищу освіту в Португалії;
  • знайти роботу або відкрити бізнес в Португалії;
  • мріє подорожувати без мовних перепон.

Подаруйте собі задоволення від вивчення красивої європейської португальської мови. А якщо залишилися сумніви, качайте безкоштовний пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 659 593 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких вмінь та навичок набувають студенти

Вчити португальську в домашніх умовах легко: курс спеціально розроблено для самостійного вивчення. Невеликі блоки, на які розбито уроки, дозволяють вивчати мову невеликими порціями, по 30 хвилин щодня. Це не перевантажить мозок та збереже інтерес і незабаром ви почнете писати й читати, освоїте розмовну мову.

Ми пришлемо вам все, що необхідно для вивчення: підручники португальської, аудіокниги та дамо доступ до онлайн тренажеру.

На курсі опрацьовуються тільки актуальні теми, які закріплюються вправами, що захоплюють. Подивімось, які навички й вміння дасть наш дистанційний репетитор португальської мови та що ви будете знати:

  • ви вивчите близько 2000 нових слів і виразів (слова з перекладом дані в кінці кожного уроку), познайомитеся з особливостями вживання прийменників, займенників, дієслів, а також інших частин мови; розберетеся зі структурою речення й нюансами вимови;
  • вивчите необхідний обсяг граматики для вільного спілкування, відпрацюєте правильність вживання граматичних конструкцій;
  • будете вільно говорити португальською, читати й писати, виробите правильну вимову онлайн завдяки вільному доступу до аудіокурсу. В нашому Інтернет-магазині можете завжди купити книги для домашнього читання, які вдосконалять вашу мову і розширять кругозір.

Захоплива школа португальської чекає на вас! Сьогодні для вас доступна знижка: скористайтеся й почніть навчання вигідно!