Ваш код акції: 48212

Офіс-менеджмент

Хочете отримати професію, яка завжди затребувана? Записуйтеся!

Офіс-менеджери, секретарі діловоди, помічники керівника, котрі знають психологію та етику ділового спілкування, потрібні практично в кожній фірмі. Але щоб стати дійсно Спеціалістом з великої літери, мало навчитися швидко набирати тексти на комп’ютері й відповідати на телефонні дзвінки.

Перше, що вам потрібно, – пройти навчання на курсах секретаря референта, адміністратора, навчитися тонкощам ділового спілкування, оформлення договорів, хитрощам залагодження конфліктів, роботі з діловою кореспонденцією, електронною поштою, кадровою документацією і багатьом іншим навичкам.

Не зайвим буде навчитися стенографувати, розібратися з дебетом, кредитом, сальдо та діловодством.

Хочете стати незамінним фахівцем? Рухаймося далі!

Не забувайте, що професіонали, які пройшли курси етикету, знайомі з івент-менеджментом затребувані подвійно! Адже погодьтеся, іноді результат переговорів залежить від того, наскільки правильно прийняли ділового партнера або гостя, організували неофіційний прийом чи обід в офісі, склали лист у відповідь або запрошення.

Тонкощі, які давайте назвемо етикетні, – включають в себе і навички організації міжнародних поїздок, і знання застільного (столового) етикету й вміння прийняти делегацію чи взаємодіяти із засобами масової інформації.

Щоб вивчити секретарську справу отримати професію на курсах офіс-менеджера, освоїти тонкощі етикету з нуля, скачайте безкоштовний пробний урок, ознайомтеся з програмою курсу та методикою, яку пропонує ЄШКО.

Дистанційне навчання? Круто! Записуйтеся на курс

 Наша школа пропонує освоювати курси дистанційно, вдома, по дорозі на роботу або ж там, де видалася вільна хвилина і з’явився настрій. Комфортно, чи не так?

До того ж це ще й ефективно, тому що методики всіх курсів розроблені спеціально для самостійного вивчення, а наші викладачі допоможуть розібратися з труднощами. А отримати затребувану професію, витративши на все про все всього лише 20–30 хвилин на день, удвічі вигідно і зручно.

Багато наших випускників отримали свій сертифікат та гідну роботу як би мимохідь, без стресів і поспіху, гуляючи в парку, попиваючи чай в улюбленому кріслі або повторюючи нові слова й правила, відпочиваючи на дачі.

Подумайте! Можливо це і ваш шлях?