Ваш код акції: 47328

Догляд та піклування

Турбота про здоров’я близьких, знайомих і вихованців змушує нас замислитися про отримання необхідних знань з професійного догляду та навичках надання першої невідкладної допомоги.

Що треба робити, коли близька людина в біді? Як збити тиск, розпізнати інсульт або інфаркт, накласти шину на перелом? Питань багато, як і життєвих ситуацій.

І будь-то родич, підопічний або улюблений вихованець часто своєчасна допомога може врятувати здоров’я, а то й життя.

З чого ж почати? Рекомендуємо придивитися до курсів по догляду за людьми похилого віку, а саме отримати сертифікат доглядальниці. У ЄШКО ви отримаєте необхідні знання дистанційно, без великих витрат часу і без істотних матеріальних затрат.

Вам не потрібна медична освіта, щоб розібратися в нюансах догляду за лежачим хворим: годування, питаннях гігієни і надання першої необхідної допомоги. І якщо ви настільки щедрі серцем, що хочете протягнути руку підтримки людям похилого віку, інвалідам, людям з обмеженими можливостями, то вам знадобляться навички доглядальниці, заочні курси, на яких ви пройдете навчання, без відриву від основної діяльності.

Велика частина курсу присвячена особливостям догляду за ослабленими людьми похилого віку, дані рекомендації з харчування, необхідних процедур з гігієни лежачого хворого, організації сну й відпочинку, фізичної активності. Ви познайомитеся зі специфікою догляду за людьми у віці або тим, хто потребує допомоги за станом здоров’я при різних захворюваннях: інсульті, інфаркті, хворобах опорно-рухового апарату, астмою, з неврологічними та офтальмологічними захворюваннями, хворобою Альцгеймера й багатьом іншим хворобами. Ви станете їм підтримкою, опорою, незамінним компаньйоном. Спостереження за хворим стане професійним та досвідченим.

 Але не тільки людям потрібна ваша підмога й підтримка. Не забувайте про братів наших менших, які також сподіваються на вашу увагу.

Курси по догляду за собаками допоможуть вчасно помітити хворобу, що починається, надати долікарську першу допомогу, полегшити біль і, найчастіше, врятувати свого друга від летального результату.

На курсі «Собака: догляд, дресування, грумінг» ви познайомитеся з особливостями догляду за собаками різних порід, навчитеся правильному догляду за кігтями, шерстю, вичісуванні, чистці зубів, допоможете вихованцеві навчитися справлятися зі стресом під час візиту до лікаря, в подорожах.

Особливу увагу ми приділимо питанням харчування собак, збалансованому раціону. Адже правильно годувати собаку – це запорука здоров’я вашого улюбленця та його довголіття.

Не секрет, що різні породи вимагають іншого підходу в вихованні та харчуванні. Ми дамо базові знання по догляду, розповімо, як обробляти очі, вуха, особливо торкнемося теми купання собак, гігієнічного утримання.

Також ви пройдете курс зі стрижки й навчання собак, що дозволить вашим улюбленцям виглядати красивими, здоровими, а головне, вони навчаться не наражати себе на зайву небезпеку, що може спричинити непоправні наслідки для самопочуття.

Особлива тема – вигул собак: ви отримаєте чіткі рекомендації по режиму прогулянок.

Також важливим розділом, з яким ознайомимося в курсі – це поведінка собаки. Давайте навчимося їх розуміти, ненав’язливо коригувати негативні прояви характеру, розучимо улюблені ігри, щоб ваш улюбленець почував себе щасливим членом сім’ї, незамінним другом. Встановлення правильних взаємовідносин з собакою дуже важливе для повноцінного щастя вихованця.

Як бачите, курси по догляду й турботі настільки різноманітні та різнопланові, що знайдуть відгук у душі багатьох, хто небайдужий до здоров’я й життя своїх близьких і коханих.