Ваш код акції: 48212

Курси турецкої мови

Турецька для початківців + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 593 грн./мес.

Курси турецької – нові можливості та перспективи

Вивчення турецької мови стає все більш популярним. Це й не дивно: вивчивши її, ви відкриєте для себе багато нових можливостей як в бізнесі, так і в навчанні та науці, в туризмі й в роботі. Більш того, ви познайомитеся з зовсім іншою, тюркською групою мов, доторкнетеся до культури й багатої спадщини Сходу.

Туреччина є своєрідним мостом, який з’єднує Європу з Близьким Сходом. І одного разу ступивши на нього, назавжди закохаєтесь і у звучання турецьких пісень, і в величну красу Стамбула, і в ласкаве море, залите щедрим сонцем, і в горду душу турецького народу.

Чи можливо вивчення турецької мови самостійно?

Курси турецької мови дають прекрасний шанс освоїти як початкові навички, так і удосконалити наявні знання.

Визначтеся, як хочете навчатися: відвідуючи очні курси, за допомогою самовчителя турецької або ж дистанційно, вдома, відпрацьовуючи з викладачем складні питання.

Головне, не бійтеся вчити турецьку мову самостійно. Вона, звичайно, зовсім не схожа ні на англійську, ні на німецьку, і вивчати її буде трохи складніше. Але зате вирішення якої головоломки чекає на вас! А знання, які ви отримаєте, дадуть необхідну базу для вільного спілкування, ведення бізнесу та влаштування на роботу.

І якщо ви запитаєте, чи можливо вивчити турецьку мову самостійно, ми з упевненістю відповімо: звичайно!

Чим ефективний метод ЄШКО?

Курс ЄШКО заснований на комплексному підході, який розвиває всі необхідні навички володіння мовою: мовлення, читання, письмо, сприйняття мови на слух. Особлива увага приділяється правильній вимові, тональності мови. У цьому допоможуть навчальні журнали з цікавими вправами й діалогами, аудіоматеріали, озвучені носіями мови, та онлайн версія курсу, яка допоможе ефективно закріпити лексичний і граматичний матеріал без зайвого зубріння.

Вивчаючи турецьку мову в ЄШКО, ви не просто купуєте самовчитель. Ви отримуєте всебічну підтримку найдосвідченіших викладачів, які перевіряють домашні завдання, коректують помилки й допомагають розібратися з важкими питаннями.

Хочете спробувати? Качайте безкоштовний урок.