Ваш код акції: 47328

Ділова німецька

На кого розрахований курс

Бажаєте підвищити шанси при влаштуванні на роботу в німецькій компанії чи Німеччині? Тоді вам просто потрібний курс ділової німецької. Хоч як крути, а без знання мови шансів влаштуватися на роботу в солідну фірму мало.

Вивчити основи ділового письма та спілкування ви можете, не виходячи з дому, без стресів, поспіху та нудних лекцій. Все що вам треба – замовити курс ЄШКО німецької для ділового спілкування та спокійно навчатися у тій обстановці, яка найбільше підходить, приділяючи заняттям 20–30 хвилин на день.

Наш навчальний посібник підійде всім, хто освоїв курс для початківців та знайомий з основами граматики.

Ви станете незамінним помічником керівнику, зможете вести власний бізнес у Німеччині і комфортно почуватиметеся у відрядженні. На нашому курсі ви збагатитесь німецькою діловою лексикою, вивчите найпоширеніші фрази для бізнес спілкування та отримайте незамінні навички:

  • освоїте основи ділового письма та листування німецькою мовою;
  • зможете без проблем укладати договори, організовувати візити та вести переговори;
  • навчитеся розбиратися у комерційній документації та кореспонденції;
  • проводити наради та співбесіди, правильно складати резюме;
  • професійно робити презентації та вести телефонні переговори.

Курс ділової німецької мови – це надійна перепустка до високооплачуваної професії. Спробуйте свої сили, скачайте безкоштовний урок та станьте профі!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 576 490 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти

  • ГраматикаБізнес-німецька, яку ми пропонуємо, викладена в 7 навчальних журналах (14 уроків). Виконуючи вправи, ви опановуєте граматику. Вони пов’язані з певними ситуаціями, тому матеріал засвоюється легко: ділове листування, складання документів. Це справжній практикум.
  • ВимоваДо курсу додаються 7 аудіодисків із записами німецьких дикторів. Під час ділового спілкування важливо мати гарну вимову (це справляє враження). Уважно слухайте і повторюйте почуте.
  • Читання та письмоУ кожному уроці ви знайдете корисні вправи, спрямовані на набуття навичок ведення ділового листування. Ви не лише опануєте ділове листування, а й навчитеся складати договори та контракти, оформлювати замовлення, заповнювати митну декларацію. Ви не просто вивчаєте певні теми, а набуваєте навичок і застосовуєте знання на практиці. До речі, завершивши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО.
  • Розмовні навичкиБізнес-лексика – це, мабуть, головний аспект для тих, хто почав студіювати ділову німецьку. Ви поповните свій словниковий запас економічною та бізнес-лексикою, ознайомитеся з правилами ведення службової документації, опануєте мистецтво ведення переговорів.