Ваш код акції: 48212

Умови навчання

Безкоштовний пробний урок

Клієнт може завантажити на сайті ЄШКО безкоштовний пробний урок обраного курсу.
Для того щоб стати студентом ЄШКО, необхідно заповнити відповідну заявку на нашому сайті або зателефонувати на інфолінію. Після одержання заявки Ви стаєте нашим студентом, інформація про Вас заноситься до комп'ютерної бази даних, привласнюється особистий студентський номер, і один раз на місяць (або згідно з обраним темпом навчання) надсилається посилка з платними навчальними матеріалами з обраного курсу. Надсилання платних матеріалів може бути припинено тільки після надходження письмової відмови або за телефоном інформаційної служби ЄШКО.

Навчання на курсах ЄШКО

Школа пропонує два варіанти навчання:
  1. Помісячне навчання.
  2. Одноразове придбання повного комплекту навчальних матеріалів.

Помісячне навчання

Студент зараховується на обраний курс, інформація про студента заноситься до комп'ютерної бази даних, йому привласнюється особистий студентський номер, а також надсилаються матеріали уроків до першого місяця навчання.

Вступний внесок

Перед початком навчання в ЄШКО зі студента одноразово стягується вступний внесок в розмірі 120 гривень. Оплата вступного внеску виконується на підставі рахунку, що було вкладено до першої посилки з навчальними матеріалами.

Порядок одержання навчальних матеріалів

Всі матеріали ЄШКО надсилаються поштою післяплатою або передплатою (на вибір студента) з одержанням особисто під підпис. Відправлення навчальних матеріалів здійснюватиметься один раз на місяць по фіксованих датах. Студент має право прискорити (до 3 навчальних журналів на місяць) або сповільнити (до 1 посилки один  раз на 2 або 3 місяці) темп навчання. Для зміни темпу навчання зв'яжіться з менеджером ЄШКО за телефоном 0 800 211-700.

Порядок оплати

Оплата за навчання у ЄШКО здійснюється онлайн на сайті, за поштовими переказами або через банківську установу на підставі одержаних студентом рахунків. Крім вартості помісячного навчання, студент оплачує послуги з комплектації посилок, а також вартість послуг пошти з пересилання матеріалів. На бланку рахунка, що надсилається разом з навчальними матеріалами, міститься повна інформація про стан взаєморозрахунків зі Школою. 

Фінансова інформація

Перед кожним надсиланням навчальних матеріалів курсу проводиться так звана РЕКАЛЬКУЛЯЦІЯ, тобто аналіз платежів, виконаних студентом і здійснених Школою надсилань. За результатами рекалькуляції Школа виконує надсилання матеріалів і повідомляє про стан взаєморозрахунків (заборгованість, переплата) у прикладеній до посилки фінансовій інформації.

Переказ грошей здійснюється тільки на розрахунковий рахунок Школи:

Поточний рахунок UA51 3006 1400 0002 6003 5002 9085 4 в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
МФО 300614
ОКПО 14346268

Відмова від навчання

Студент може відмовитися від навчання, проінформувавши про це адміністрацію Школи письмово або за телефоном інформаційної служби. У випадку відмови від навчання студент зобов'язаний оплатити всі навчальні матеріали, що відправлені йому до дати одержання відмови.

Тимчасова перерва

Тимчасова перерва строком до трьох місяців надається студентам, що не мають заборгованості в оплаті. Про передбачувану перерву необхідно проінформувати Школу заздалегідь письмово або за телефоном інформаційної служби, указуючи дати початку й закінчення тимчасової перерви.
Якщо термін дії не обумовлено, перерва набуває чинності з моменту одержання листа строком на три місяці, після чого надсилання матеріалів поновлюється автоматично.

Зміна вартості навчання

Школа має право на зміну вартості навчання у зв'язку з інфляцією, зміною податкової системи, зміною вартості витратних матеріалів, використовуваних при виробництві навчальних курсів, попередньо за один місяць повідомивши про це студента.

Одноразове придбання повного комплекту навчальних матеріалів

Всі бажаючі можуть одноразово придбати повний комплект навчальних матеріалів курсу зі знижкою. Відправлення повного комплекту виконується післяплатою або після попередньої оплати. Додатково до вартості навчальних матеріалів студент сплачує послуги з комплектації посилки, а також компенсує витрати Школи по надсиланню матеріалів поштою. При покупці повного комплекту суперобкладинка для навчальних журналів надається безкоштовно. Після придбання повного комплекту навчальних матеріалів курсу Ви маєте можливість надсилати на перевірку домашні завдання протягом двох років з моменту придбання курсу.

Особистий викладач

За кожним студентом ЄШКО закріплено особистого викладача, що піклується про його успіхи в навчанні: перевіряє домашні завдання, що надіслано студентом на перевірку у спеціальних надаваних Школою конвертах, надає поради, відповідає на питання.
Щоразу студентові необхідно вкладати до конверту з домашнім завданням додатковий конверт зі своєю адресою, оплачений відповідно до діючих тарифів. Перевірку домашніх робіт включено у вартість уроків.

Свідоцтво про закінчення ЄШКО

Свідоцтво про закінчення ЄШКО
Після успішного закінчення навчання й за умови виконання всіх домашніх робіт, студент одержує Свідоцтво про закінчення ЄШКО. Його видачі не передує складання заліку або іспиту. Свідоцтво найбільшої й найвідомішої Школи кореспондентського навчання в Європі, безсумнівно, сприятиме кар'єрі й буде підтримкою в сучасному житті. Свідоцтво надсилається поштою після одержання оплати усіх матеріалів курсу й оплати послуг з оформлення Свідоцтва у розмірі 114 гривень. Разом з останніми уроками курсу студент одержить рахунок за послуги з оформлення й спеціальний бланк для з’ясування даних. Його необхідно заповнити й надіслати до ЄШКО для того, щоб у Свідоцтві містилася правильна інформацію про студента.

Увага!

У випадку одноразової покупки всього комплекту навчальних матеріалів, Свідоцтво видається не раніше ніж за 8 місяців після покупки курсу за додатковою заявкою студента, що надійшла письмово або за телефоном інформаційної служби, за умови регулярного надсилання домашніх завдань на перевірку.

Свідоцтво з оцінкою

Свідоцтво спеціального зразка
Свідоцтво з оцінкою для випускників курсів, що вже одержали Свідоцтво ЄШКО про закінчення курсу й бажають додатково перевірити свої знання й навички, видається після підсумкових іспиів. Участь у іспитах добровільна. Іспит платний, відбувається у вигляді письмового заочного тестування.
Студенти й випускники, що бажають одержати Свідоцтво ЄШКО з оцінкою, можуть надсилати нам свої заявки письмово або за телефоном інформаційної служби 0 800 211-700.

Рекламації

У випадку неодержання матеріалів (пропажа при пересиланні) або одержання студентом неякісних матеріалів (наявність виробничих дефектів або ушкодження при доставці) ЄШКО зобов'язується їх надіслати повторно після письмової заявки студента.
Бракований примірник студентові слід надіслати на адресу Школи з коротким описом дефектів.

Інформаційна лінія

Щоб підтримувати більш тісний і оперативний зв'язок зі своїми студентами, організовано довідково-інформаційну службу ЄШКО, зателефонувавши до якої можна задати питання, що цікавлять, і без зволікання одержати відповідь.

Телефон служби:

0 800 211-700 з 9:00 до 21:00 з понеділка до суботи.