Ваш код акції: 48212

Менеджмент організацій

На кого розрахований курс

Ви вже замислилися над тим, що час знайти гідну роботу й заробляти значно більше? Або на прикметі є цікава вакансія керівника, але ви вагаєтеся, чи впораєтеся (відчуваєте брак знань і кваліфікації)? Не мешкайте! Просто запишіться на наші курси «Менеджмент організацій», і вже через кілька місяців ви відчуєте, що під час навчання «переросли» посаду, яку обіймаєте зараз.

Не секрет, що на тему основних засад управління бізнесом написано купу текстів, посібників і рекомендацій, але цей велетенський масив літератури не можна порівнювати із доступним і легким для вивчення, а також сучасним, динамічним і максимально повним за обсягом знань з управління бізнес-процесами курсом, який пропонує ЄШКО. У ньому представлені лише ефективні моделі й дійсно «працездатні» рішення, а також ідеальні поради на будь-який випадок з практики, який гіпотетично може мати місце в організації. Ви станете керівником, який напевне знає, як вирішити конфліктну ситуацію і як знайти спільну мову з кожним із підлеглих.

Наш курс «Менеджмент організацій», який складається з 24 уроків, можна також назвати курсами управління проектами організації. У ньому розглядається теорія й презентовані практичні завдання, виконання яких дозволить вам у найкращий спосіб закріпити отриманні знання. Це означає, що ви одразу ж зрозумієте, що саме у вас виходить, а що необхідно «довчити», і в чому – розібратися додатково.

При цьому ваше навчання відбувається дистанційно, незалежно від чийогось настрою або примхи. Ви просто навчаєтеся коли вам зручно. Не варто також забувати, що за кожним нашим студентом закріплений особистий викладач, з яким, за необхідності, можна зв’язатися і з’ясувати усі важливі для вас питання.

Замість тисячі слів на користь курсу ЄШКО «Менеджмент організацій», пропонуємо суто діловий підхід: завантажте пробний урок і переконайтеся, що вам справді не вистачає цих знань.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 518 466 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

На початковому етапі навчання ви отримаєте загальне уявлення про предмет: дізнаєтеся про ефективне управління бізнесом від таких експертів світового класу, як Ф. Тейлор (Школа наукового управління), А. Файоль (Класична школа управління), Е. Мейо та М. П. Фоллєт (Школа психології), з огляду їхніх робіт дізнаєтеся про сучасні концепції менеджменту. Стислий курс теорії надасть вам уявлення про такі поняття, як керівництво взагалі, а також ви отримаєте уявлення про те, хто, як і навіщо керує. Це дозволить зробити ваше навчання управління бізнесом більш ефективним і надасть можливість аналізувати інформацію шляхом порівняння думок і підходів різних фахівців у царині бізнес-управління.

Окреме заняття ми присвятимо організації як об’єкту управління, обговоримо, які бувають організації взагалі, що таке зовнішнє й внутрішнє середовище організації, як сформувати оптимальну працездатну структуру. На всі ці питання ви отримаєте вичерпні й прозорі відповіді.

Курс управління підприємством, яке складається з 5–7 тисяч співробітників, у наших навчальних журналах стоїть осторонь, оскільки це вже особливий вид організації і управління нею вимагає особливого підходу (тактики). Ви зрозумієте, працюючи над цією темою, що попередню вашу думку про коло завдань менеджера доведеться суттєво розширити. Недостатньо координувати діяльність п’яти осіб, щоб із цим досвідом роботи перейти до керування колективом будь-якого масштабу. Про особливості управління численним колективом з багаторівневою структурою доведеться замислитися окремо, аби краще підготуватися до такої роботи.

Крім того, ви зможете формулювати бізнес-ідеї й запобігати конфліктам; з’ясуєте, що таке особистість у системі управління; розберетеся в принципах формування кар’єрної мети і її досягнення; розглянете поняття «керівник» і «підлеглі», проаналізуєте стилі управління й принципи мотивування співробітників. Ви також дізнаєтеся, що може бути ефективним, а що надмірним у разі спроби стимулювати інтерес співробітника до роботи.

Наш курс основ менеджменту охоплює все те, що може стати у пригоді як керівнику-початківцю, так і досвідченому управлінцю – корисна практична порада завжди стане знадобиться.

Після закінчення нашого курсу управління бізнесом ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО. Воно, безумовно, допоможе вам знайти нову роботу і влаштуватися на гідну посаду. Решта залежить лише від вашого завзяття й бажання стати справжнім успішним керівником.