Ваш код акції: 48212

Англійська для вищого рівня EXTRA + online

На кого розрахований курс

У вас достатньо високий рівень володіння англійською мовою? Бажаєте вдосконалити комунікативні навички? Тоді ви на правильному шляху! Курс ЄШКО «Англійська для вищого рівня Extra» відповідає всім сучасним вимогам та забезпечує студентам найбільш затишну атмосферу для вивчення мови. А що може бути комфортнішим за свій дім?

Курс дистанційний і стане у нагоді тим, хто впевнено почувається в англомовному середовищі, освоїв базові граматичні правила, збагатився значним словниковим запасом, але захопленість мовою або життєва ситуація вимагають перейти на інший щабель: Advanced English.

Якщо ж вам доведеться готуватися до вступу до закордонного вишу, складання мовних іспитів міжнародного рангу або працевлаштування в солідну іноземну компанію, то без знання англійської на рівні C1–C2 не обійтися.

Навчання будується на унікальному комплексному підході, який характеризується насамперед вираженою практичною спрямованістю. Друковані навчальні матеріали та збірки вправ доповнені аудіозаписами та онлайн-тренажером, який допоможе закріпити пройдений матеріал без зайвого зубріння.

Різнопланові види робіт, анімаційні, відео- та аудіоматеріали, наповненість курсу яскравими ілюстраціями, що візуалізують граматичні та лексичні процеси, перетворять непростий процес вивчення на надзвичайно захоплююче заняття.

Скачайте безкоштовний пробний урок – він дасть повну картину про програму курсу та методи навчання ЄШКО. Але якщо ви вже навчалися на курсах початкового або середнього ступеня, сміливо реєструйтесь, скориставшись знижкою.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 753 678 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти

Цікаві тексти на різноманітні повсякденні теми, захоплюючі вправи з граматики для просунутого рівня знань, наповнені корисною лексикою, ідіомами, стійкими виразами, хитромудрими граматичними конструкціями, допоможуть підняти показник володіння мовою природно та невимушено.

Розмовні навички. Завдяки різноманіттю текстів, діалогів та вправ, ви значно розширите лексичний запас. Велика кількість практики, значного запасу слів дозволить грамотно та швидко будувати речення, а значить, говорити англійською будете вільно, правильно, чітко. Ви продовжите тренувати своє вухо прослуховуванням аудіоуроків, начитаних англійськими фахівцями, а глибоке занурення в мовне середовище нададуть статті з сучасних англомовних газет і журналів, живі оригінальні діалоги, різні комунікативні сценки. Як результат, сприйматимете на слух мову «на льоту», без труднощів та непорозуміння.

Вимова. На момент запису на курс для вищого рівня, швидше за все, ви вже попрацювали над вимовою. Але ми намагатимемося довести її до суто англійської досконалості. Відпрацьовуючи артикуляцію та молодику мови з носіями, прислухуйтеся до нюансів, копіюйте манеру та тон викладу. Ваші старання не залишаться непоміченими й можливість скласти іспити FCE, CAE, CPE, IELTS або TOEFL з позитивними результатами збільшиться в рази.

Граматика. На курсі для вищого рівня ви розвиватимете досвід, суттєво наростивши подробиці на каркас отриманих раніше граматичних правил. Відпрацюєте до автоматизму вживання часів, дізнаєтеся тонкощі в відмінності їх вживання, попрацюєте з конструкціями для вираження минулого, конструкціями з past modal, дізнаєтеся, коли використовується Future in the past, попрактикуєтеся з умовними реченнями різних типів, пасивним залогом і непрямою мовою. Зауважте, ви отримаєте не базові знання, основи давно вивчені, а поглибите і розширите інформацію, отриману раніше.

Читання та письмо. Ви без проблем читатимете літературу в оригіналі, насолоджуючись творчістю улюблених авторів без посередництва перекладача. Навички письма стануть у пригоді при складанні резюме, створенні презентацій, конференцій, для листування з керівництвом та англомовними друзями. Головне, поповнюйте словниковий запас і знайтеся на складній граматиці, відшліфовуйте знання.