Ваш код акції: 47328

Курси англійської мови

Англійська для початківців EXTRA + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 560 грн./мес.

Англійська для початківців

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 520 грн./мес.

Англійська для середнього рівня EXTRA

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 560 грн./мес.

Англійська для середнього рівня

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 520 грн./мес.

Англійська для вищого рівня EXTRA + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
753 640 грн./мес.

Англійська для вищого рівня

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 520 грн./мес.

Business English EXTRA

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
753 640 грн./мес.

Ділова англійська

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
576 490 грн./мес.

Англійська для дітей українською мовою + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
612 520 грн./мес.

Англійська для дітей + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
612 520 грн./мес.

Уроки з англійської потрібні кожній людині, яка хоче подорожувати без мовних бар\'єрів, планує отримати цікаву, високооплачувану роботу в іноземній фірмі, а то і за кордоном, увірватися у світ IT і стати крутим програмістом, прискорити кар’єрне зростання. І, звичайно ж, це відмінний стимул для тих, хто прагне тримати свій мозок у тонусі, читати класиків, дивитися фільми в оригіналі.

Курси ЄШКО, а саме наша мовна школа – це прекрасний вихід для всіх: хто планує вивчення англійської вдома з нуля, студентів, які вже приступали до освоєння, але не подужали, а також для тих, хто прагне підвищити знання до більш просунутого рівня й довести навички до досконалості.

Вибирайте, у нас представлені всі рівні англійської, від А1 до С1. А краще пройдіть тестування на сайті, щоб точно не помилитися, зробіть вивчення мови своїм хобі. Вплетіть його в повсякденність. І головне, налаштуйтеся на результат! Пам’ятайте, що методика навчання в ЄШКО орієнтована саме на самостійне вивчення, легка та доступна.

Англійська заочно? Хіба це можливо? – Звісно!

Курси англійської, які надають можливість вивчити англійську вдома, дистанційно, все більше й більше користуються успіхом. Сотні тисяч студентів вибирають цю форму навчання, тому що це не тільки самий вигідний (матеріально) спосіб отримання знань, а й найкомфортніший, бо пропонує більш гнучкий та зручний графік. У століття тотального поспіху й нестачі часу можливість вивчати англійську в домашніх умовах або в будь-якому іншому місці, де з\'являється вільна хвилина – як манна небесна. Без перебільшень. Адже ви не тільки істотно економите на покупці, а економите найдорожче – час. Немає ніякого розкладу занять, ви самі приймаєте рішення: де, коли та скільки навчатись.

 Як вивчити мову самостійно й подолати мовний бар’єр?

З курсами ЄШКО вчити англійську просто. Не дивуйтесь. Методика, яку ми пропонуємо, відпрацьована роками неоціненного досвіду. Студенти по всьому світу пишаються тим, що свого часу знайшли в собі сміливість зробити перший крок, повірили в себе, скачали безкоштовний пробний урок.

Ви відпрацюєте й доведете до досконалості говоріння, читання, письмо, аудіювання, досконально вивчите необхідний обсяг граматики, швидко підвищите рівень володіння мовою, з якого б не стартували.

І це не просто слова. Подивіться, що ви отримаєте в рамках курсу:

  • друковані навчальні посібники, які містять актуальний лексичний та граматичний матеріал, захопливі діалоги й цікаві тексти;

  • збірники вправ для відпрацювання отриманих теоретичних знань і граматики англійської мови. Ви відпрацюєте не тільки правильне використання часів та інших конструкцій, ви навчитеся грамотно писати;

  • аудіозаписи, начитані носіями, професіоналами-педагогами. Ви потренуєтесь говорити правильно з самого початку, удосконалюючи свою вимову від уроку до уроку;

  • онлайн-тренажер, який в ігровій манері посприяє закріпленню всього вивченого;

  • викладач-наставник, який перевірить домашні завдання, проконсультує та відповість на питання;

  • книги для домашнього читання, щоб зміцнити знання й розширити запас слів;

  • безкоштовні тематичні вебінари, що допоможуть довести володіння мовою до досконалості.

Так, ви будете вивчати англійську онлайн поєднуючи заняття з традиційними підручниками, будете слухати істинно англійську мову, розвивати здібності самостійно, але при ненав\'язливій, але професійній підтримці кураторів. Так, дистанційні заняття з викладачами та індивідуальні консультації також передбачені.

В якому темпі краще займатися? Вибирайте свій!

Подумайте, скільки часу в день готові приділяти вивченню, наскільки ви перевантажені іншими обов\'язками або частково вільні від них. Залежно від цього визначте, в якому ритмі будете вивчати англійську: виберете інтенсивний курс, тобто віддасте перевагу швидкому вивченні, зупинитесь на щомісячному, стандартному, отриманні матеріалів чи підберете більш розмірений, уповільнений, темп.

Програми навчання розраховані для всіх, для малечі та  дорослих, початківців з азів та «ветеранів», які вивчають мову не перший рік.

Проходьте тестування, яке допоможе вибрати курс, завантажуйте пробний урок, реєструйтеся на online заняття – ми чекаємо на вас, щоб допомогти здійснити мрію.