Ваш код акції: 48212

Практична психологія українською мовою

На кого розрахований курс

Через те, що ми постійно взаємодіємо з навколишнім світом, стрес, депресії, незадоволеність або невміння налагодити контакт з оточуючими часто стають нашими супутниками. Це вносить дисбаланс в життя, затьмарює будні, руйнує відчуття радості та щастя.

Щоб подолати негативні емоції, налаштуватися на потрібний лад, пропонуємо пройти короткий курс психології. Вам не потрібні ніякі попередні знання або спеціальна освіта. Ми раді всім, хто хоче:

 • навчитися згладжувати конфліктні ситуації
 • розібратися в собі, своїх емоціях, реакціях
 • нормалізувати відносини з дітьми, колегами, рідними
 • навчитися боротися зі стресами, депресіями
 • полюбити себе
 • вивчити «мову» тіла співрозмовника
 • ефективно реалізувати свій творчий хист
 • стати щасливішим та впевненішим в собі.

Величезним плюсом наших курсів є саме формат: ми запрошуємо на дистанційне навчання психології. Вам не треба викроювати час для поїздок на лекції. Все, що треба – бажання пройти навчання за фахом «психолог», 20–30 хвилин вільного часу на день, трохи посидючості.

Подумайте над тим, чи хочете ви навчитися контролювати свою поведінку в різних ситуаціях, бути життєрадісним батьком чи матір’ю, цікавим співрозмовником, мудрим керівником, просто щасливою людиною? Якщо так, тоді запрошуємо на курс практичної психології ЄШКО. Скачайте безкоштовний урок. Спробуйте.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 659 593 грн./мiс.
Щомісячне навчання

Які навички та вміння отримують студенти

Курси психології принесуть відчутну користь з самого початку навчання, як для початківців, так і для тих, хто вже намагався розібратися в хитрощах цієї науки. Ви придбаєте фундаментальні знання, які допоможуть підібрати потрібний ключ до людської душі. І перш за все ви навчитеся застосовувати їх у повсякденному житті, а значить, зрозумієте, яким чином поліпшити взаємини з близькими, колегами, друзями.

Наш посібник психології містить 60 уроків, але вже в початковому курсі ви знайдете відповіді на такі питання:

 • що породжує стрес і як його побороти
 • як впоратися зі складною ситуацією
 • як на нас впливають критичні події та як на них краще реагувати
 • як полюбити себе

Короткий курс психології, який радимо, навчить ефективно справлятися з різними соціальними ролями, «читати» жести й міміку інших людей, розповість, яким стилем вербального спілкування користуєтеся.

У житті ми граємо багато ролей: дитину, учня, партнера і так далі. На курсі ви дізнаєтеся, як їх виконувати найефективніше для досягнення гармонії, щоб вони приносили радість і задоволення.

Ми детально поговоримо про психічне здоров'я, розповімо, що треба робити, щоб менше хворіти, проаналізуємо сновидіння.

Та це тільки мала дещиця того масиву цікавих та корисних знань, яких ви досягнете. І якщо ви налаштовані вивчати психологію, то задумайтеся: заочне навчання в ЄШКО дасть повну свободу та незалежність від графіків і розкладів, а вартість досить лояльна та набагато нижча, ніж ціна очних курсів.