Ваш код акції: 48212

Курси французької мови

Французька для початківців EXTRA + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 593 грн./мес.

Французька для початківців

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.

Французька для середнього рівня

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.

Французька мова – така чудова!

Вивчення французької за методикою ЄШКО принесе істинне задоволення всім шанувальникам цієї вишуканої мови. Наша мета – навчити розмовляти та розуміти французьку мову без надмірних зусиль. 

Це практичний курс як для початківців, так і для тих, хто прагне поглибити свої знання. Не думайте про вік, не пригнічуйте себе роздумами про відсутність здібностей. Курси французької, які ми пропонуємо, будуть ефективними для всіх: і для дорослих, і для студентів, і для підлітків, а також цілком підійдуть для навчання персоналу компанії.

Якщо ви вже починали вчити французьку, пройдіть безкоштовне тестування на нашому сайті. Ми допоможемо вибрати необхідний рівень. Подумайте також над тим, в якому темпі ви хотіли б навчатися: умови навчання на курсах дуже демократичні.

Зверніть особливу увагу на курс французької Extra + online. Методика курсу – навчання + розвага – зробить вивчення мови ефективним та цікавим. Ви отримаєте не тільки друковані учбові матеріали, збірники вправ й аудіозаписи, а ще й онлайн версію курсу. Отже будете вчити мову, граючись.

Та головною "родзинкою" наших курсів є всебічна підтримка студентів особистим викладачем та безкоштовні вебінари. Ви не залишитесь зі своїми питаннями наодинці. Допомога гарантована.

Вивчення французької на уроках ЄШКО – вишукане задоволення від успіху

Всі необхідні матеріали для вивчення французької мови ви отримаєте поштою. Так, навчання буде проходити дистанційно, тож ви значно заощадите і час, і кошти. Думаємо, що вам сподобається повна свобода у виборі місця та часу: де, скільки і коли вчити мову вирішуйте самі, керуючись своїми вподобаннями та вільним часом.

Навчальні посібники містять цікаві діалоги, багато корисної лексики та захоплюючі граматичні вправи. Теорія та практика так тісно переплітаються, що матеріал засвоюється без надмірного зубріння та зайвих зусиль. Курс французької ЄШКО – це ефективний самовчитель, який не дасть нудьгувати.

Істинне задоволення ви отримаєте від аудіозаписів. Вони начитані носіями мови, тож готуйтеся: ваша вимова буде чудовою. Прослуховуйте діалоги, намагайтеся відтворити інтонацію, вимову та мелодику.

Зверніть увагу: на нашому сайті ви можете скачати пробний урок безкоштовно. Ознайомтесь з програмою курсу, оцініть рівень знань, які ви отримаєте. А якщо вам до вподоби курс французької для початківців з версією онлайн, то зареєструйтеся на безкоштовний online урок. Доступ буде відкрито впродовж тижня, отож ви отримаєте вдосталь часу, щоб зрозуміти, як буде проходити процес навчання.

Французька онлайн – більше, ніж самовчитель

Часто студенти, які надають перевагу дистанційним курсам, хочуть навчатися в своєму темпі. Тому ми пропонуємо вибрати, що вам більш підходить: чи то нормальний темп, коли будете отримувати 2 уроки на місяць, чи плануєте займатись повільніше, бо завантажені роботою або навчанням, або ж хочете вчити мову в прискореному ритмі. Ми завжди з задоволенням йдемо назустріч побажанням студентів.

Прослуховуйте курс в транспорті, навчайтесь вдома, практикуйтесь на дачі, в парку – словом, де заманеться. Включайте аудіозаписи на телефоні, чи планшеті або вмикайте комп’ютер та насолоджуйтесь онлайн версією курсу. Це справжній віртуальний тренажер для вивчення мови. Діалоги "оживають" на екрані, а граматичні правила засвоюються, граючи.

Головне, що хочемо вам порекомендувати: вивчайте мову з радістю. Геть негативні думки! Не ставте собі перепон. Краще уявіть, як ви здивуєте рідних та знайомих, коли заговорите прекрасною французькою. Позитивні думки допоможуть в будь-якій справі.

Не вагайтеся! Скачайте безкоштовний пробний урок на нашому сайті або зареєструйтеся на безкоштовний онлайн урок. Це буде ваш перший, хоч і невеличкий, крок до вивчення найромантичнішої мови в світі – французької.