Ваш код акції: 48212

Етикет, організація святкувань і ділових заходів

На кого розрахований курс

Щоб завжди і всюди почуватися на висоті і навіть зробити успішну кар'єру, не зайвим буде пройти спеціальне навчання з етикету та організації заходів. Як правило, йдеться про уроки етики та етикету. ЄШКО пропонує вам унікальний матеріал на цю тему – курс «Етикет, організація урочистостей та ділових заходів». У 32 уроках вміщено найнеобхіднішу та найактуальнішу інформацію.

Це універсальний курс, тому він підійде людям з абсолютно різним рівнем підготовки – навіть той, хто досі, можливо, не знав елементарних постулатів ввічливості, зможе швидко зрозуміти та засвоїти необхідні правила. Секрет такої універсальності в тому, що це уроки етикету, складені за спеціальною методикою, – матеріал структурований, головне та другорядне чітко відокремлено один від одного – інформація сприймається легко та з інтересом. Завантажте зараз безкоштовний пробний урок нашого курсу (включає як курс з організації заходів так і заняття з етикету) і переконайтеся, що ці знання вам просто необхідні.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 518 466 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння набувають студенти курсу

Напевно, достатньо було б сказати, що після занять, що пропонуються, у вас не залишиться питань з етикету та організації свят. Курс містить абсолютно всю інформацію, яка вас цікавила чи могла б зацікавити, наприклад:

  • як поводитися на різних заходах, як одягатися на фуршети, коктейлі, вечері та звані сніданки;
  • який посуд використовувати на столі під час обіду, як розкладати ножі, виделки та ложки;
  • які напої подавати до риби, сиру, м'яса, наскільки вони мають бути охолодженими;
  • як поводитися в театрі, що робити, якщо ви запізнилися на спектакль.

Ви дізнаєтеся, що таке протокольна зустріч, як необхідно одягатися у тому чи іншому випадку; як реагувати на з'ясування стосунків під час святкового обіду; як організувати виставку та прийом делегації…

Окремі уроки присвячені презентаціям та публічним виступам. Наприклад, чи знали ви про те, що перші 10 слів вашої доповіді повинні бути надзвичайно важливими для обраної аудиторії? В іншому випадку, увага від вашого виступу буде відвернена назавжди.

Якщо досі ви вважали курс етикету елективним (додатковим, другорядним), то докорінно помилялися, бо хоч би як був успішний ваш бізнес (навчання), справжніх висот вдається домогтися саме тим, хто вміє правильно спілкуватися. Саме тому ми пропонуємо вам універсальний курс - івент-менеджмент навчання + все, що пов'язане з нормами поведінки людини у суспільстві.

Для того, щоб заняття були насиченими та різноманітними, уроки передбачають «ліричні відступи». Наприклад, ви дізнаєтеся, які квіти і кому можна дарувати (мова кольорів). Це ціла наука! Хіба не цікаво, наприклад, те, що біла гвоздика – символ тихого смутку, туги; жоржин – вираз подяки, а троянда – символ нерозділеного кохання?..

Запишіться на наш курс «Етикет, організація урочистостей та ділових заходів» і ви дізнаєтеся про те, як правильно поводитися на діловій зустрічі, за столом, як організувати весілля, конференцію, дружнє застілля та багато іншого. Ви зможете здивувати своїх знайомих новими знаннями, а, отримавши Свідоцтво ЄШКО після закінчення навчання, цілком зможете знайти нову високооплачувану роботу.