Ваш код акції: 47328

Німецька для вищого рівня

На кого розрахований курс

Якщо ви шукаєте спосіб покращити свої знання німецької та домогтися швидкості мови та вільного спілкування, курси німецької для вищого рівня від ЄШКО відмінно впораються з цим завданням. Матеріал чудово підійде для тих, хто

  • закінчив в ЄШКО курс для початківців та середнього рівня;
  • воліє бути вільним від чужих розкладів та навчатися самостійно;
  • бажає покращити рівень володіння мовою від B2 до C1;
  • мріє працювати у великій німецькій компанії чи закордоном, робити професійні переклади, брати участь у конференціях, семінарах, складати висококласні презентації.

Висока якість навчання ґрунтується на таких принципах:

  • матеріали курсу включають максимум корисної інформації, яка викладена доступно та зрозуміло;
  • велика кількість практики робить вивчення ефективним, кардинально знижує відсоток зазубрювання та підтримує невичерпний інтерес та азарт студента;
  • гарантована підтримка викладача німецької мови;
  • використання тільки сучасної актуальної лексики для побутового спілкування та бізнесу;
  • повна незалежність у складанні графіка навчання, вибору темпу та частоти занять.

Бажаєте записатися на навчання чи завантажити безкоштовний пробний урок? Посилання нижче, вибирайте, що вам більше до вподоби, ми будемо раді допомогти досягти успіху.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 612 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

Записавшись на курс німецької мови для вищого рівня, ви ґрунтовно покращите всі мовні навички:

Вимова. Аудіозаписи до 16 уроків записані носіями мови, так що удосконалювати свою вимову ви будете, перебуваючи у віртуальному мовному середовищі. Незважаючи на те, що ви перейшли на вищий щабель, ви продовжите вивчати фонетику та практикуватися, разом із диктором, промовляючи слова та фрази. Багаторазові тренування дозволять «вловити» всі нюанси артикуляції та говоріння.

Розмовні навички. Вільна розмовна німецька, миттєве розуміння і включення в розмову спирається насамперед на інтенсивне тренування. Це розучування та повторення лексики, базових граматичних правил, прослуховування аудіо, перегляд фільмів, спілкування з друзями. Ваш словниковий запас поповниться на півтори тисячі нових слів, а це чимало, враховуючи вже існуючу базу.

Граматика. На кожному уроці ви заповнюватимете прогалини у знаннях німецької, дістанетеся до найтонших «хитрощів» цієї мови. Наприклад, вивчите модальні дієслова в умовному способі, відмінювання іменників типу der Gedanke, конструкції haben + zu + Infinitiv, sein + zu + Infinitiv, а також вживання затвердження doch у негативному питанні. Ви освоїте складнопідрядні речення із союзами da, weil, а також додаткові придаткові речення, що вводяться відносними займенниками. Ви дізнаєтеся, що таке слабке відмінювання іменників der Hase, der Löwe і зрозумієте, як вживати іменники без артикля. Різноманітність граматичного матеріалу супроводжується захоплюючими вправами, великою кількістю прикладів, так що закріпити нові знання не складе труднощів.

Читання та письмо. Освоївши граматику та нові слова, ви, безперечно, покращите навички читання та письма. Після закінчення курсу ви зможете повноцінно користуватися мовою в діловому листуванні, читати літературу німецькою мовою в оригіналі, складати грамотні презентації та доповіді.