Ваш код акції: 48212

Як розпочати власну справу

На кого розрахований курс

Кожному з нас хоча б один раз за життя спадає на думку започаткувати власний бізнес. Часто ми замислюємося над тим, щоб припинити працювати «на шефа», виконувати його доручення й примхи, і розпочати свою справу, опікуватися своїм колективом, самостійно планувати свою діяльність і її результати.

Хтось замислився про самостійність і одразу ж викинув цю сміливу думку з голови. Адже там повно повсякденних проблем: не виконано багато доручень керівництва, завтра на роботу, «я не маю права ризикувати майбутнім своєї родини» і таке інше. А хтось застигає на півдорозі й починає шукати порад у колег, друзів і знайомих, як розпочати власну справу. Звісно, друзі – це потужна сила, тільки душевні розмови тут не допоможуть. До того ж «самооцінка» власних можливостей може виявитися неадекватною (надто завищеною, або заниженою). Як наслідок – понівечені долі, «підрізані крила», історії незадоволених і нереалізованих особистостей, які, насправді, мали потужний підприємницький хист, але були загальмовані на старті «розумними» родичами й товаришами. Особливо прикро у таких випадках дізнаватися про те, що перебіг подій могли змінити звичайні професійні курси.

Саме тому ЄШКО пропонує дистанційний курс «Як розпочати власну справу» усім, хто відчуває в собі сили й бажання спробувати «підняти» хоча б маленьку, але власну фірму, і розпочати заробляти в абсолютно незалежному форматі. Час, місце і темп навчання ви зможете обирати самостійно. Особистий викладач не залишить вас наодинці зі складними питаннями й надасть потрібну допомогу у будь-який час.

Курс складається з 12 уроків, які містять весь необхідний матеріал, який покроково й у доступній формі дозволяє «вхопити суть» і зберегти в голові тільки головне й найважливіше навіть тим, хто думав, що бізнес – це не для нього. Не вірите? Завантажуйте безкоштовний пробний урок і переконайтеся, що навчання не буде складним для вас.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 659 593 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які вміння й навички здобувають студенти

Курс «Як розпочати власну справу», який ми вам пропонуємо, вже на першому уроці познайомить вас із основними складовими підприємництва. Практична спрямованість матеріалу одразу надасть можливість розібратися, чи готові ви взагалі започаткувати власний бізнес, і, якщо так, то з чого варто розпочати. Виконавши низку простих вправ, ви зможете визначити пріоритети й основні питання, на які варто відповісти перш ніж відкривати фірму, крамницю або ремонтну майстерню. Адже насамперед важливо не те, як відкрити бізнес з нуля, а те, для кого ви збираєтеся працювати. Більшість, нажаль, про це забувають.

У подальшому ви розглянете конкретні терміни й поняття, відчуєте різницю між «представництвом» і «франшизою», а також зможете самостійно провести SWOT- аналіз для власної фірми, визначивши її слабкі й сильні сторони. Оцінка конкурентів і самого себе як учасника ринку послуг – надзвичайно важливий момент.

Докладно презентовані в матеріалах курсу такі процедурні питання: реєстрація нового підприємства, відкриття банківського рахунку, отримання ліцензії, бухгалтерський облік… Ви дізнаєтеся про особливості податкової системи України, права й обов’язки потенційного бізнесмена. Таким чином, відповідь на запитання «як започаткувати власну справу» стане для вас цілком зрозумілою і прозорою.

Крім того, вас ознайомлять з визначеннями «суб’єкт підприємницької діяльності» і «маркетинг». Ви дізнаєтеся про основні організаційно-правові форми господарюючих суб’єктів та аспекти аналізу ринкового механізму. Якщо ви тільки вирішуєте, з чого розпочати власний бізнес, можливо, для вас буде актуальним спільне діловодство (з більш досвідченим партнером). Усі ці нюанси також будуть висвітлені належним чином.

Отже, як розпочати власний бізнес? Після закінчення курсу ЄШКО й отримання Свідоцтва ви легко знайдете відповідь на це запитання і навіть зможете допомогти іншим. Запевняємо, знань вам вистачить. Головне досягнення – ви, нарешті, зможете працювати «на себе», станете вільним і незалежним! Спробуйте і зрозумієте – ці фактори справді відіграють у вашому житті важливу роль!