Ваш код акції: 47328

Ділова англійська

На кого розрахований курс

Якщо ви шукаєте можливості для вивчення англійської для ділового спілкування, ви знайшли оптимальний варіант. Ми пропонуємо бізнес курси англійської мови (business English course), які допоможуть кар’єрі та грамотному спілкуванню в бізнес колах.

Перед вами курси ділової англійської мови, які допоможуть розібратися в нюансах ділового листування, складання контрактів, резюме та звітів англійською. Ви вивчите необхідні вирази й фрази, доречні на офіційних зустрічах.

Після закінчення курсу ви зможете аналізувати й обговорювати проекти, робити презентації й пропрацьовувати робочі моменти з іноземним керівництвом. Освоїте тонкощі ділового листа англійською, віртуозно пройдете співбесіду і грамотно поспілкуєтесь із закордонними партнерами.

Навчання на курсі не потребує багато часу та дає повну свободу в виборі темпу навчання. Наші викладачі, які будуть допомагати дистанційно, гнучко підходять до графіка навчання. Так що вибирайте, як вам зручніше навчатися: чи то у прискореному темпі, чи вам до вподоби більш помірна частота занять. Результат буде незмінним – максимальна ефективність і результативність.

Навчальні матеріали (coursebook) укупі з аудіоматеріалами містять повну інформацію, необхідну для засвоєння правильної ділової англійської мови, вільного спілкування і коректного письма.

Отже, не відкладайте розвиток своєї кар’єри. Перед вами безкоштовний пробний урок. Скачайте його!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 576 490 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти курсу?

  • ГраматикаУміння правильно оформлювати документи (заявки, договори) – це, мабуть, те, заради чого багато людей підкорюють курс ділової англійської мови. Отже, треба добре розумітися на граматиці. На кожному з 14 уроків курсу ви опановуватимете граматичні конструкції, які надалі активно вживатимете під час роботи. Приміром, ознайомитеся з реченнями з двома додатками, особливостями вживання питальних займенників і дієслова can у різних часах, а також утворюватимете підрядні речення причини.
  • Розмовні навичкиСловниковий запас пропонованого курсу – близько 1300 нових слів та фраз. Цього вистачить, щоб впевнено почуватися під час ділових переговорів. Лексика курсу згрупована за темами, тому нові слова легко запам’ятовувати. Характеристика компанії, ділове листування, листи, факси, замовлення і прайс-листи, переговори, декларації та митниця, обладнання, оренда, контракти, замовлення компанії, обговорення умов, міжнародне співробітництво – ці та багато інших тем ви успішно опануєте на наших уроках ділової англійської.
  • ВимоваДо матеріалів курсу англійської для ділового спілкування додаються 7 аудіододатків, які ви можете скачати або прослухати в особистому кабінеті студента. Це необхідне джерело правильної вимови. Оскільки ділова лексика будь-якої мови специфічна, тому варто вивчати нові слова не лише за транскрипцією. Аудіопрактикум містить записи бездоганної ділової англійської, тому ви швидко підкорите вимову.
  • Читання та письмоВиконуючи спеціальні вправи, ви опануєте діловодство: заявки, контракти, витяги, договори, декларації; ознайомитеся з правилами ведення ділової документації. Ви досконало володітимете діловою англійською (читатимете і писатимете, перекладатимете без словника). Лише корисна інформація – нічого зайвого.

Отже, якщо ви вирішили опанувати бізнес-англійську, не баріться. Ви швидко набудете умінь і навичок. Завершивши курс, отримаєте Свідоцтво ЄШКО.