Ваш код акції: 48212

Фінанси та облік

Впевненість, стабільність, високий заробіток

Хочете бути затребуваним і впевненим у завтрашньому дні? Вас захоплює магія цифр і чисел? Тоді курси з фінансів стануть забавним ребусом, розгадавши який, ви без зусиль отримаєте стабільну роботу й хороший дохід.

Тільки подумайте: будь-якій організації потрібен бухгалтер і економіст, кожному ФОПнику необхідний бухгалтерський супровід і консультації. Значить, хороший фахівець буде завжди мати попит. Тому курси з фінансів і бухгалтерського обліку – це крок до стабільності та втілення багатьох життєвих планів.

Основи обліку фінансів – з чого почати

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися кар’єрою й хочете вибрати безпрограшний варіант, то він перед вами: курси бухгалтерів для початківців і для тих, хто хоче просунутися далі та освоїти 1С бухгалтерію. Заняття дистанційні, так що не постраждають ні робочий графік, ні дозвілля. 20-30 хвилин на день зовсім не порушать ваші плани, чи не так?

Тому вирішуйте, качайте безкоштовний урок онлайн, щоб переконатися: так, ця професія принесе радість, а методика відповідає очікуванням і справді працює. Ви докладно познайомитеся з програмою й дізнаєтеся, як будуть проходити заняття.

Управління фінансами підприємства та складання звітності – відповідальна справа. В рамках курсу ви отримаєте весь необхідний матеріал (лекції + практикуми) для успішного старту кар’єри. І зовсім не важливо, чи працювали ви раніше в області фінансів чи ні, почнете навчання з чистого аркуша або вже є певний досвід, наприклад, в плануванні, менеджменті або складанні звітів.

Дистанційне навчання: облік фінансів, грошових коштів, бухоблік і не тільки

Дистанційна освіта стає все більш популярною й цьому існує безліч причин:

  • значна економія грошей, оскільки заочні заняття коштують набагато дешевше, ніж очні курси або репетитор;
  • колосальна економія часу: студенту нікуди не треба їхати й витрачати час на дорогу;
  • повна свобода: більшість людей надають перевагу гнучким графікам і хочуть самі вибирати, де, коли і скільки займатися.

А курси ЄШКО вигідно відрізняються ще й всебічною підтримкою викладачем. Тому ви з легкістю, без стресів і поспіху освоїте аналіз фінансів підприємства, отримаєте вичерпну інформацію з бухгалтерського та складського обліку, розберетеся в бухобліку на ПК і багато іншого.

Ми вчимо заочно, але не залишаємо студентів віч-на-віч із важкими питаннями. Консультації професіоналів, інформаційна служба підтримки з досвідченими менеджерами, відповіді на питання в домашніх завданнях онлайн – ми зробили все, щоб вивчення матеріалу було плідним і результативним.

Що необхідно знати власнику фірми

Якщо ви збираєтеся відкрити бізнес і вважаєте за краще самі контролювати потоки грошових коштів і здійснювати управління фінансами, курс бухобліку стане надійною підмогою. Адже саме керівник ставить останню крапку над «і» в усіх операціях. І наскільки бізнес буде вдалим залежить перш за все від нього, а потім вже від команди грамотних помічників. Тому хоча б короткий курс з планування та розподілу фінансів необхідний.

Ознайомтеся з програмою – це безкоштовно й не займе багато часу. Ви переконаєтеся, що отримані знання допоможуть грамотно та виважено підходити до керівництва фірмою, правильно розподіляти грошові потоки й примножувати прибуток.

Навчальні матеріали ЄШКО – ефективний самовчитель, енциклопедія, яка відповість на багато запитань щодо ведення звітності та оподаткування. Загалом, це азбука бухобліку від «а» до «я». Так що не сумнівайтеся. Стане в пригоді обов’язково!

Фінанси та бухоблік – кому навчання буде корисним

На курс можуть реєструватися всі без обмежень віку й місця проживання. Так що сміливо оформляйте заявку, якщо прагнете:

  • освоїти бухоблік з нуля та отримати перспективну спеціальність;
  • зробити стрімку кар’єру;
  • вивчити основи 1С і згодом стати 1С програмістом;
  • оновити та поглибити знання після перерви в роботі;
  • почати бізнес і грамотно керувати грошовими потоками;
  • працювати фрілансером і заробляти більше.

Безкоштовні пробні уроки перед вами. Качайте й удосконалюйтеся!