Ваш код акції: 47328

Польська для початківців українською мовою + online

На кого розрахований курс

Хочете, щоб вивчення польської мови приносило задоволення, було ефективним і доступним? Навчання на курсах ЄШКО відповідає цим вимогам. Знаєте, чому? Комплексний підхід і методика, створена саме для самостійного освоєння матеріалу, дають міцну базу, пробуджують інтерес і сприяють надійному закріпленню інформації.

Для початку розберімось, кому буде цікава польська мова для початківців:

  • тим, хто збирається вивчити польську мову з нуля й не хоче витрачати даремно час тривалими поїздками;
  • всім бажаючим продовжити розпочате, збагатити себе сучасною лексикою й виробити ідеальну вимову;
  • хто прагне навчатися в вишах Варшави, Кракова, Вроцлава, Любліна ...
  • тим, хто планує працювати в Польщі або переїхати туди на постійне місце проживання;
  • людям, закоханим в історію та культуру нашого найближчого сусіда, які думають подорожувати, не відчуваючи труднощів у спілкуванні.

Курси польської мови ЄШКО допоможуть впоратися з цими завданнями. Головне – це прагнення до самоосвіти, трохи терпіння, посидючості, а також 20–30 хвилин вільного часу на день. Про решту ми подбали. В рамках курсу ви отримаєте:

  • уроки польської мови в барвистих навчальних посібниках з цікавими вправами та текстами;
  • аудіозаписи для вироблення вимови та легкого запам'ятовування нових слів;
  • доступ до online-тренажеру для відпрацювання пройденого в ігровій формі.

Як бачите, вчити польську мову будемо насичено та цікаво. Спробуєте? Скачайте безкоштовний урок або зареєструйтеся на тестове онлайн заняття.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички й вміння здобудуть студенти

На курсах ЄШКО з польської мови ви почнете тренування з самих азів, отримуючи знання невеликими порціями, відпрацьовуючи все нові й нові вміння.

Граматичні правила та конструкції: почнемо з принципів читання, побудови речення й займенників. Просуваючись від теми до теми, освоїмо дієслово-зв'язку być, нюанси утворення відмінків і відмінювання дієслів. Навчимося рахувати, ставити питання, формувати негативні та будувати складнопідрядні речення. Особливе місце приділено часу: теперішньому, минулому, майбутньому. Наказовому способу, ступеням порівняння... Ви придбаєте той каркас знань, який дасть можливість розвивати та нарощувати свої навички, вільно спілкуватися в побутових ситуаціях, в поїздках, читати книги, вести невимушені діалоги. Ми вчимо польську мову, граючись, я це дає самий ліпший ефект.

Лексичний матеріал: студенти освоять близько 1 000 слів і виразів. Словниковий запас поповнимо в цікавих діалогах на різні теми: вітання, знайомство, в місті, робимо покупки, замовлення в ресторані, реєстрація в готелі, розповідь про сім'ю, погоду й таке інше. Ви ознайомитесь тільки з сучасною лексикою, пропрацюєте теми, які стануть в пригоді в поїздках і навчанні. А запам'ятовувати слова будете різними способами: у вправах, в діалогах, слухаючи аудіо та тренуючись онлайн. Час від часу слова повторюються в завданнях і текстах, словниковий запас зростає, як снігова куля. Мінімум зубріння, тільки повторення та ігрові моменти, що допоможуть надійно закріпити пройдене.

Вимову будемо тренувати з самого початку, зі старту. Аудіозаписи начитані носіями мови. Слухайте. Повторюйте за диктором. Імітуйте. На онлайн-тренажері ви продовжите удосконалювати розмовні навички та відточувати сприйняття на слух. Обов’язково робіть це регулярно. Якщо не можете виділити 30 хвилин на день, займайтеся хоча б по 15-20 і ви незабаром заговорите на цій прекрасній і такій близькій нам мові.

Відео-огляд курсу Польська для початківців українською мовою + online