Ваш код акції: 48212

Арабська для початківців+ online

На кого розрахований курс

Почніть цікаве вивчення арабської мови на курсі ЄШКО. Це буде просто та захоплююче. Знаєте, чому? Ми розбили уроки на невеликі блоки, що складаються з цікавих діалогів, насичених актуальною лексикою, та вправ для ефективного закріплення пройденого матеріалу. 20–30 хвилин на день – і ви крок за кроком освоїте одну з найдавніших мов світу.

Особлива гордість курсу арабської мови для початківців – аудіоматеріали, начитані носіями, та онлайн тренажер для відпрацювання отриманих навичок. Вони відтворюють усі деталі мелодики мови, залучають до мовного віртуального середовища. Тому, якщо горите бажанням самостійно вивчити арабську – ви знайшли оптимальний варіант.

Навчальні матеріали курсу познайомлять вас із літературною мовою. Являючись однією з найбільш поширеніших у світі, вона відкриє перед вами чудові кар’єрні перспективи:

  • ви складете резюме та вільно, без участі перекладачів, пройдете співбесіду;
  • спілкування з іноземним керівництвом їхньою мовою допоможе уникнути непорозумінь та покращить комунікацію;
  • легко складете і прочитаєте договір.

Самостійне вивчення арабської мови в ЄШКО підійде як для початківців з нуля, так і для тих, хто раніше намагався освоїти літери, цифри та звуки, але зазнав фіаско або втратив набуті знання.

Щоб переконатися, що методика та програма ефективні та відповідають вашим очікуванням, скачайте безкоштовний пробний урок за посиланням нижче або запишіться на тестове онлайн заняття.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 659 593 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти

Вчити уроки арабської мови не буде складним чи стомливим заняттям: матеріал розраховано на самостійне засвоєння, подано максимально просто та зрозуміло. Почавши вивчення з самих азів, ви поступово накопичите солідний багаж інформації для вільного спілкування.

Вимова. Над аудіозаписами попрацювали носії мови, з любов’ю передаючи всі нюанси свого рідного мовлення для тих, хто горить бажанням її освоїти. Так що осягати фонетику, правильно промовляючи арабські слова та фрази, будете під чітким керівництвом, нехай і дистанційним, професіоналів. Не соромтеся повторювати вголос за диктором. Зберігайте артикуляцію, копіюйте дикцію та мелодику. Тренуйтеся кожен день із завзятістю та азартом. Ви виробите чудову вимову, вас буде легко зрозуміти.

Розмовні навички. Вивчаючи арабську в ЄШКО, ви планомірно розвиватимете свої комунікативні навички. Наш самовчитель – друковані навчальні матеріали, які отримує кожен студент школи – насичений діалогами та текстами для відпрацьовування мови, супроводжується онлайн-тренажером та аудіододатком для продуктивного відшліфування своїх умінь. Практикуйтесь регулярно, виразно промовляйте слова та фрази. Вголос відповідайте на запитання, ведіть дискусії. Ваші зусилля не пропадуть даремно, дадуть відмінний результат.

Грамматика. Розучувати та вправляти граматику почнемо з самих азів: артикля, а також з різних видів речень: іменних, дієслівних, визначальних придаткових. Планомірно познайомимося з усіма частинами мови, з множинним і двоїстим числом дієслів, класами дієслів та різними часами. Детально попрацюєте з наказовим, дійсним, умовним способом, пасивним залогом, умовними реченнями. Ви зустрінете багато нововведень, з якими не стикалися раніше: сонячними та місячними літерами, масдар, атрибутивними виразами в ідафі, дієслівними відмінами порід та нерегулярності, багатьма іншими цікавими граматичними особливостями.

Читання та письмо. Вчитися арабської писемності та читання почнете з перших хвилин. Освоюючи звуки та літери, арабицю, почнете їх складати у слова. Спочатку писати справа наліво буде незвично, але ви швидко подолаєте ці відмінності, оскільки виконуватимете щоденні тренувальні вправи, читатимите тексти.