Ваш код акції: 48212

Швидкісне читання й запам’ятовування

На кого розрахований курс

Курси з освоєння технік швидкісного читання та запам’ятовування допоможуть отримати важливі навички, які сприятимуть у вирішенні різних освітніх та робочих завдань. Нас оточує море корисної та цікавої інформації, а швидкість отримання нових знань безпосередньо залежить від того, наскільки швидко ви можете їх обробляти і, більш того, як якісно запам’ятовувати.

Ось тут і знадобляться методики швидкісного та ефективного читання та запам’ятовування, які докладно висвітлені у матеріалах ЄШКО. Якщо хочете

  • легко та успішно обробляти інформацію;
  • познайомитися із прийомами формування логічної пам’яті;
  • навчитися використовувати інформаційні та емоційні канали сприйняття, покращити запам’ятовування на слух;
  • освоїти техніки з концентрації уваги;
  • вивчити різні методи та способи ефективного та швидкого запам’ятовування;
  • навчитися правильно розподіляти час та оптимально організовувати свій розпорядок,

скачайте безкоштовний пробний урок, щоб детально ознайомитись з програмою та методикою курсу або скористайтесь наданою знижкою, щоб зареєструватися на навчання, та почати використовувати унікальні техніки вже завтра.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 518 466 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

Матеріал подано з використанням великої кількості наочного матеріалу: таблиць, прикладів, а також аудіоуроків та практичних вправ. Тому запам’ятовувати матеріал та відпрацьовувати нові вміння вам буде легко та цікаво.

Менімотехніка. Насамперед попрацюєте з правилами та прийомами, які сприяють тренуванню пам’яті та полегшують запам’ятовування. Ви вивчите основні принципи мнемотехнічного запам’ятовування, попрактикуєтеся у створенні зорових асоціацій, створенні ланцюжка асоціацій, використання різних каналів сприйняття. Численні практичні вправи на запам’ятовування допоможуть відпрацювати заучування різноманітних історичних, економічних, біологічних типологій, різноманітних прийомів та методик.

Швидкісне читання. Декілька уроків у курсі відведено навчанню швидкісного читання (швидкочитанню), що дозволить вам засвоювати та опрацьовувати великі обсяги відомостей за короткий час. Ви познайомитеся з техніками угруповання, з особливостями процесу читання, зробите ряд релаксаційних вправ і, крім того, вправ для покращення периферійного зору.

Разом з цим, на курсі швидкочитання (швидкого читання) дізнаєтеся про різні методики роботи з текстом, освоїте прийоми концентрації уваги, а також запам’ятовування іноземних слів, у тому числі й їх вимови, конспектування.

У нашій школі ми пропонуємо вам отримати всеосяжні знання про людські можливості, розвинути їх та ефективно використовувати у житті. Ви зможете грамотно організувати свій час, вибудувати свій розпорядок найбільш оптимально, навчитеся правильно продавати свої здібності.

Ви отримаєте відповіді на такі запитання: як презентувати себе? Як скласти реферат, написати курсову чи дипломну роботу, пройти тест?