Ваш код акції: 47328

Доставка

При помісячному навчанні

Варіанти доставки:

1) Післяплата (Укрпошти) – отримання матеріалів особисто в поштовому відділенні. Оплата вартості матеріалів проводиться відразу при отриманні. Більшість навчальних матеріалів ЄШКО висилається післяплатою.

2) Рекомендована бандероль (Укрпошти) – отримання матеріалів особисто в руки і під підпис. Оплата вартості матеріалів проводиться протягом 21 дня після отримання посилки в будь-якій банківській установі; поштовому відділенні; через термінали самообслуговування або з персональної сторінки нашого сайту картками Visa або MasterCard.

3) Кур'єрська доставка «Укрпошта» – доставка посилки студенту додому післяплатою.
Студент за бажанням може змінити темп навчання: прискорити до 2 навчальних журналів на місяць або сповільнити до 1 посилки раз в 2-3 місяці, повідомивши про це адміністрацію ЄШКО.
Вартість доставки залежить від ваги посилки, місця проживання студента і обраного варіанту доставки. Поштові витрати з пересилання складають від 11 до 20 грн. До вартості доставки додається вартість послуг по комплектації посилки 3,90 грн.
При замовленні кур'єрської доставки оплачується додатково 9 грн за одну посилку.
Термін доставки: протягом 10 днів з моменту надходження вашого замовлення. Після відправки навчальних матеріалів з ЄШКО на мобільний номер телефону студента висилається СМС повідомлення з номером посилки, яке бажано зберегти до моменту отримання уроків на поштовому відділенні.

4) Кур'єрська доставка «Міст Експрес» – доставка посилок здійснюється кур'єром безпосередньо одержувачу на вказану при оформленні замовлення адресу.
Витрати по пересилці і доставці становлять від 23 до 42 грн (в залежності від габаритів, ваги посилки і місця проживання одержувача). До цієї вартості буде додана оплата послуг з комплектації посилки 3,90 грн за одну посилку і комісія за грошовий переказ до 1,5% від суми платежу (але не меньш ніж 7,50 грн).
5) Кур'єрська доставка «Нова пошта» – доставка посилки проводиться на відділення «Нова пошта», вибране одержувачем, де одержувач може самостійно забрати і сплатити готівкою своє замовлення.
Витрати по пересилці становлять від 22,50 до 30 грн (залежить від обсягу посилки і місця проживання одержувача). До вартості пересилання додається вартість послуг по комплектації посилки 3,90 грн за одну посилку і комісія за грошовий переказ до 1.5% від суми платежу (але не меньш ніж 7,50 грн).
Оплата здійснюється при отриманні посилки у відділенні «Нової пошти». Також можливе оформлення замовлення на основі передоплати.

*Додані суми включені в рахунок до оплати.

*Оформити отримання посилок через обрані компанії можна за телефоном інформаційної служби ЄШКО 0 800 211-700


При замовленні повного комплекту навчального курсу

* Вага повного комплекту навчальних матеріалів залежить від курсу навчання і комплектації посилки.

Варіанти доставки:

1) Накладений платіж (післяплата) – отримання матеріалів особисто в поштовому відділенні. Студенту надсилається повний комплект навчальних матеріалів посилкою без оцінки вартості і вручається в поштовому відділенні під розпис. Оплата здійснюється при отриманні матеріалів прямо на пошті.

2) Кур'єрська доставка «Укрпошта» – доставка посилки студенту додому післяплатою. Оплата вартості матеріалів проводиться окремо і здійснюється відразу при отриманні.
Вартість доставки залежить від ваги посилки і місця проживання студента. Витрати по пересилці складають від 30 до 70 грн. До вартості доставки додається вартість послуг по комплектації -19,50 грн за одну посилку.
При замовленні кур'єрської доставки оплачується додатково 20грн за одну посилку.

3) Кур'єрська доставка «Міст Експрес» – доставка посилок здійснюється кур'єром безпосередньо одержувачу на вказану при оформленні замовлення адресу.
Витрати по пересилці і доставці складають від 50 до 85 грн (в залежності від габаритів, ваги посилки і місця проживання одержувача). До цієї вартості буде додана оплата послуг з комплектації посилки 19,50 грн за одну посилку і комісія за грошовий переказ до 1,5% від суми платежу (але меньш ніж 7,50 грн).
Оплата проводиться кур'єру готівкою при отриманні посилки. Можливий варіант замовлення на основі передоплати.

4) Кур'єрська доставка «Нова пошта» – доставка посилки проводиться на відділення «Нова пошта», вибране одержувачем, де одержувач може самостійно забрати і оплатити готівкою своє замовлення.
Витрати по пересилці складають від 40 до 70 грн (залежить від габаритів посилки і місця проживання одержувача). До вартості пересилання додається вартість послуг по комплектації посилки 19,50 грн за одну посилку і комісія за грошовий переказ до 1.5% від суми платежу (але меньш ніж 7,50 грн).
Оплата здійснюється при отриманні посилки у відділенні «Нової пошти». Також можливе оформлення замовлення на основі передоплати.

*Додані суми включені в рахунок до оплати.

*Оформити отримання посилок через обрані компанії можна за телефоном інформаційної служби ЄШКО 0 800 211-700


Для мешканців Харкова і Харківської області:

При замовленні і оплаті повного комплекту навчальних матеріалів їх можна отримати в офісі компанії за адресою: Харків, пр. Гагаріна, 70.
Перед отриманням матеріалів просимо зв'язатися з нами за безкоштовним телефоном 0 800 211-700 для уточнення часу отримання.


*Оформити отримання посилок через обрані компанії можна за телефоном інформаційної служби ЄШКО 0 800 211-700


Якщо Ви хочете дізнатися вартість Вашої посилки з точністю до копійки, зателефонуйте за телефоном інформаційної служби ЄШКО 0 800 211-700 з 9-00 до 21-00 з понеділка по суботу. Дзвінки безкоштовні по всій території України з будь-якого оператора.