Ваш код акції: 48212

Німецька для початківців

На кого розрахований курс

Перед вами курс німецької мови для початківців, який зруйнує стереотипи та змінить уявлення про те, як опанувати мову. Ми не тільки вчимо, ми допомагаємо вивчити німецьку з нуля. Ви почнете говорити, писати, читати та розуміти її на слух.

Вправи на відпрацювання граматики та діалоги складені так, щоб було максимально цікаво та корисно. Особливу увагу приділіть аудіододаткам: вони записані носіями мови, так що ви будете слухати справжню розмовну німецьку й виробите правильну вимову. Читання невеликих розважальних текстів допоможе її закріпити та відпрацювати.

Дистанційний курс німецької мови з нуля ідеальний для будь-якого віку. Він заснований на методиці природного засвоєння знань, а отже, простий та легкий у вивченні.

Курс ЄШКО, це своєрідний самовчитель, підручник, який підійде для новачків, для тих, хто колись починав вивчення, але призабув ази граматики та «розгубив» слова.

Зверніть увагу на важливу особливість: незважаючи на те, що вивчати німецьку будете дистанційно, тобто, вдома, кожному студенту гарантована підтримка викладача. Так що сміливо приступайте до уроків – ваш куратор виправить помилки та відповість на запитання.

Закінчивши курс, ви отримаєте чудову базу для кар’єри, для подорожей, для роботи закордоном, спілкування з друзями, читання книг та перегляду фільмів в оригіналі.

Безкоштовний пробний урок допоможе познайомитись із програмою курсу та нашою методикою. Скачайте або ж одразу запишіться на курс, скориставшись знижкою та почніть вивчати одну з найпопулярніших мов світу!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 612 551 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

Опанувати німецьку в ЄШКО буде не складно. Головне – ваше прагнення освоїти цю популярну мову, піднявшись від рівня А1 до А2. Заняття на курсі не «зламають» ваш звичний розпорядок, ненав’язливо «вплітаючись» у вашу повсякденність. Півгодини, проведені з користю, дадуть максимум необхідних знань для спілкування, роботи, дозвілля.

Вимова. Насамперед освоїте алфавіт та основи фонетики, паралельно слухаючи аудіозаписи та накопичуючи нові слова та висловлювання, необхідні для побутового спілкування. Регулярне відпрацювання артикуляції, ретельне тренування фонетичних вправ, повторення букв, звуків та діалогів за диктором, допоможуть виробити правильну вимову з найперших уроків.

Розмовні навички. Засвоєння нової лексики почнемо від початку: теми, насичені новими словами, стійкими висловлюваннями дозволять накопичити неабиякий словниковий запас. Ви зможете сміливо відправитися за покупками, замовити їжу в ресторані, купити квиток, розповісти новим знайомим про себе, своє місто, а також скласти резюме, презентацію та пройти співбесіду. Ви не тільки слухатимете, але й чутимете, розумітимете німецьку мову, вільно висловлюватимете свої думки, правильно будуватимете речення.

Граматика. На курсі вивчите основи граматики, отримаєте ту базу, на якій буде будуватися ваше спілкування і подальше вивчення мови. Насамперед познайомитеся з артиклями та граматичними особливостями різних частин мови: займенників, у тому числі й присвійних, іменників, чисельників, прикметників. Розберете порядок слів в оповідальному і запитальному реченнях, відмінювання дієслів, займенників, іменників, прикметників, вивчите наказовий спосіб, теперішній, минулий, майбутній часи. У закріпленні матеріалу сприяють різноманітні вправи, діалоги та тексти, захоплюючі головоломки.

Читання та письмо. Читати почнете з перших хвилин занять, освоївши перші звуки та літери. Навчальні матеріали побудовані так, щоб теорія, тісно переплітаючись з практикою, сприяла гармонійному розвитку всіх навичок: говоріння, читання, письма, сприйняття мови на слух. Ми зламаємо стереотипи, покажемо, як можна вивчити мову легко, розважаючись, беручи участь у різноманітних діалогах, пишучи невеликі розповіді, виконуючи захоплюючі вправи і при цьому тренуючи пам’ять, навички та швидкість мови.