Ваш код акції: 47328

Собака: догляд, дресирування, грумінг

Для кого призначений курс

  • Для власників собак, які хочуть, щоб їх улюбленець був здоровий, доглянутий і щасливий
  • Для любителів, які планують стати професійними заводчиками, і хочуть виростити здорових і сильних вихованців
  • Для заводчиків, які хочуть поглибити свої знання з догляду за домашніми улюбленцями
  • Для тих, хто мріє працювати з тваринами які хочуть поглибити свої знання з догляду за домашніми улюбленцями і отримувати дохід від улюбленої справи: в ветлікарні, грумінг салонах, службах вигулу собак, готелях для тварин
  • Для всіх, хто хоче відкрити бізнес по догляду за тваринами
Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 612 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Як правильно обрати породу. Собака в будинку & ndash; велика відповідальність. Головне & ndash; підібрати собі улюбленця, який буде відповідати вашому темпераменту і стилю життя. Ви познайомитеся з особливостями характеру різних типів собак, і зможете легко визначити з якою породою вам буде комфортно, і який щеня принесе всю повноту щастя саме в ваш будинок.

Все про здорове харчування і бездоганний догляд. Правильний догляд за собакою і збалансоване харчування & ndash; основа здоров'я вашого улюбленця. Ви дізнаєтеся, як скласти раціон, як облаштувати місце, і, що важливо, як проводити гігієнічні процедури. Здоров'я і комфорт вихованця & ndash; в ваших руках. І наше керівництво для щасливого життя собаки допоможе в цьому.

Основні принципи виховання і дресирування собак. Ви дізнаєтеся, як знайти індивідуальний підхід до будь-якої собаці. Адже дуже важливо спочатку встановити контакт, а потім перейти до безконфліктної дресируванню. За допомогою нашого посібника для тренування собак, ви легко навчите вихованця основним командам, без проблем привчите до намордника і повідка, а також навчитеся коригувати проблемна поведінка.

Як зберегти здоров'я вихованця. Часто здоров'я, а то й життя вихованця залежать від того, як швидко власник помітить насувається лихо і вживе заходів з лікування. Ви познайомитеся з ознаками різних захворювань і навчитеся надавати першу допомогу. Ви зумієте правильно обробити рану, виміряти температуру, коректно дати ліки. На наших курсах для собаківників ви вивчите симптоми отруєння, інфекційних хвороб, ожиріння та інших захворювань, що загрожують життю собаки.

Правила стрижок і купання. Стрижка собаки і правильне купання грають важливу роль в здоровому життю вихованця. Ви пройдете професійне навчання грумінгу, навчитеся робити триммінг і правильно підстригати нігті. Ви перетворите купання і сушку в радість для улюбленця, з толком подбаєте про красу і здоров'я його шерсті. Ви зможете професійно підготувати собаку до виставки і сміливо претендувати на призові місця.