Ваш код акції: 48212

Курси італійської мови

Італійська для початківців EXTRA + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 593 грн./мес.

Італійська для початківців

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.

Італійська для середнього рівня

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.

Чому вчити італійську найкомфортніше в ЄШКО

Вивчення мов, як і будь-яка інша освіта, вимагає грошових вкладень та чимало часу. Дистанційна форма отримання знань, яку пропонує ЄШКО, економить і те, й інше.

Ми хочемо, щоб було затишно, вигідно, а також максимально легко й ефективно. Тому уроки італійської будуть проходити там, де вам зручно, де є час, а головне, коли є натхнення для цього.

Курси італійської мови підійдуть як для тих, хто вже пройшов початковий А1 і А2 рівень, і вирішив піти далі, піднявшись до середнього рівня B1, B2. Програму освоять з легкістю і старші школярі, й студенти, і дорослі різного віку.

Хочете вивчати мову для повсякденного спілкування?

Для початку визначте рівень знань. Це просто: пройдіть безкоштовний тест на нашому сайті, ми підкажемо, який курс краще вибрати. Звичайно, якщо ви зовсім новачок, і до цього тільки наспівували улюблені пісні, то краще, не роздумуючи, почати з азів.

Вивчайте італійську українською, ми підготували курс, щоб всім було зручно.

Набагато більше, ніж самовчитель – вивчити італійську мову легко

Методика навчання ЄШКО базується на комплексному підході отримання знань. Коли залучаються всі канали сприйняття, вивчення мови стає найбільш ефективним. Ви отримаєте все, що необхідно для цього:

  • аудіоматеріали, які ви можете прослуховувати, де завгодно: доступ до них відкритий в особистому кабінеті студента. Вимова будете відпрацьовуватися з носіями мови. Вони постаралися зробити записи уроків захоплюючими, такими, що запам’ятовуються;
  • друковані матеріали, які містять:
  1. нові слова, що вплітаються в контекст розмовних тем, вправ;
  2. правила орфографії та доступно викладену граматику;
  3. відмінювання правильних, неправильних італійських дієслів;
  4. збірники вправ для закріплення та тренування;
  5. діалоги й розмовні теми для розвитку навичок читання, говоріння та аудіювання.
  • онлайн-тренажер для закріплення отриманих навичок, як граматичних, так і лексичних новинок. Це захоплива онлайн-гра, рівні якої пройдете на одному диханні.

Як бачите, ви освоєте все, що необхідно для вільного спілкування: фонетику, граматику, лексику, аудіювання, читання та письмо.

Хочете спілкуватися італійською? Ми вам допоможемо!

Італійська мова настільки мелодійна й музикальна, що не треба інших стимулів, щоб приступити до вивчення. Вона закохує в себе після перших слів, залишається в душі назавжди.

Навчитися розуміти її не складно, головне, тренування, тренування і ще раз тренування. Слухайте аудіозаписи, доступ відкрито в особистому кабінеті студентам курсу. Закріплюйте отримані навички на онлайн-тренажері. Проговорюйте тексти та діалоги вголос. Знайдіть однодумців, щоб поговорити за чашкою чаю та отримати розмовну практику і, нарешті, дивіться фільми італійською – розуміння розмовної та письмової італійської гарантовано!.

До того ж не забувайте: особистий викладач радий допомогти, відповість на питання, направить в потрібне «русло», проконсультує.

Італійська мова онлайн? Незаперечна зручність!

Онлайн навчання має ряд переваг, і ми готові вам їх надати!

Перш за все ви отримуєте доступ до онлайн тренажеру, ефективність якого ви можете випробувати безкоштовно, зареєструвавшись на тестове заняття.

Пробне заняття детально познайомить з методикою та програмою курсу. Дасть можливість визначити: чи зможете займатися самостійно, чи підходить вам цей метод.

Всім охочим ми надаємо навчальні матеріали в електронному вигляді. Завантаживши уроки на улюблений гаджет, ви завжди можете взяти їх з собою, повторювати, коли є вільна хвилина.

І, звичайно ж, аудіозаписи. Висока якість і професійна начитка носіями мови при регулярному тренуванні допоможуть швидко підняти рівень володіння італійською мовою.

Обов’язково відвідуйте безкоштовні вебінари, які проводять фахівці ЄШКО. Ваш мова стане ще більш професійною, правильною, досконалою!

Не кидайте свої старання на півдорозі. Винагородіть себе, перейшовши в статус випускника. Отримайте сертифікат, як підтвердження глибоких знань, наполегливості й старанності. Для цього необхідно виконати всі домашні завдання.