Ваш код акції: 48212

Парапсихологія

На кого розрахований курс

Ви часто замислюєтеся над вчинками людей? При цьому ви спроможні простежити логічний зв'язок між подіями, але іноді не можете дати пояснення навіть своїм діям? Цікаво чому саме так все відбувається? Тоді вам буде корисно дізнатися більше про свої здібності та можливості, особливо якщо ви думаєте зайнятися парапсихологією.

Для освоєння такої специфічної галузі знань ЄШКО пропонує універсальний навчальний курс парапсихології. Він у доступній та захоплюючій формі дає всі необхідні відомості: ви вивчите релаксаційні техніки та види медитації, роботу з емоціями та гіпноз, а також безліч інших важливих тем. Запевняємо, цей курс підійде всім, кому цікаві таємниці свого «другого Я».

20 уроків практичної парапсихології представлені у 20 журналах. Методика, яка покладена в основу занять, спрямована саме на практичний результат. Кожна теоретична теза супроводжується вправами, виконуючи які, ви набуваєте певнї навички, отже можете відразу застосовувати свої знання на практиці.

Переконайтеся, що заняття на курсі будуть корисними та цікавими: скачайте безкоштовний пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 612 551 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та вмінь набувають студенти курсу

ЄШКО пропонує навчання парапсихології з погляду самопізнання та розвитку самоаналізу. Ось деякі теми, які будуть розглянуті на наших дистанційних заняттях:

  • релаксаційні техніки, різні стани свідомості;
  • творча уява: як її розвинути та використовувати;
  • концентрація уваги, медитація та її види;
  • робота з емоціями, творче вирішення проблем;
  • як викорінити хворобливі спогади та збільшити свій енергетичний потенціал;
  • як відчути та контролювати енергію…

Цей курс парапсихології включає не тільки основну інформацію, а й ряд суміжних понять і тем, які дозволять підвищити ваш рівень знань в цілому. Наприклад, хочете навчитися розбиратися в камінні та мінералах? А вміти працювати з амулетами? На курсі ви отримаєте вичерпну інформацію по цим та багатьом іншим темам, з якими ви можете ознайомитися в нашому пробному уроці.

Важливим розділом парапсихології (езотерики) є і гіпноз, як можливість використовувати свої приховані можливості для полегшення станів або повного усунення негативних наслідків психічної травми. Курс розповість, як правильно проводити сеанси гіпнозу та аутогіпнозу, на що слід звертати увагу, працюючи з конкретною людиною.

Практичні заняття супроводжують кожен урок парапсихології, що дає можливість із задоволенням продовжувати навчання – вам буде цікаво отримувати нові знання і відразу застосовувати їх на практиці. Саме в цьому і полягає один із секретів нашої методики.

Почніть вивчення парапсихології прямо зараз – і відкрийте для себе найцікавіший світ через подорож углиб людської натури. Після закінчення занять ви отримаєте Свідоцтво ЄШКО, яке дозволить вам за необхідності підтвердити свої знання.