Ваш код акції: 48212

Курси польської мови

Польська для початківців + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 593 грн./мес.

Польська для середнього рівня

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 593 грн./мес.

 Вивчення польської в ЄШКО комфортне й цікаве

Не секрет, опанування іноземних мов вимагає значних грошових витрат і часу. Але зовсім по-іншому справа йде при дистанційному навчанні, яке пропонує ЄШКО. Ви заощадите кошти, а ще й найцінніше – свій час.

Подивіться самі: навчатися на курсах польської мови будете заочно, тоді, коли випаде вільна хвилина, там, де з’явиться бажання і наснага.

Ми хочемо, щоб освоєння мови було максимально ефективним, легким, цікавим, захопливим. Тому розробили успішні методи навчання, які ось уже майже три десятиліття допомагають вивчати мови самостійно й дають базові та поглиблені знання всім охочим.

Вивчаючи польську мову вдома, ви отримаєте всі необхідні матеріали та повну гарантовану підтримку:

  • навчальні посібники (учбові матеріали) і збірники вправ, що дадуть міцні теоретичні та практичні навички, збагатять новою лексикою;
  • аудіозаписи, які ви можете слухати хоч в особистому кабінеті студента, хоч на диску;
  • онлайн-тренажер посприяє в освоєнні курсу, просто граючи, допоможе закріпити всі отримані вміння без нудного зубріння та надмірних зусиль;
  • підтримка викладача, який перевірить домашні роботи, проконсультує, підкаже правильне рішення.

Хочете вивчити польську швидко? Ми допоможемо!

Звичайно, у нас немає чарівної пігулки, завдяки якій ви заговорите польською через тиждень або за місяць. Але ми можемо запропонувати прискорений темп вивчення мови або ж придбати відразу повний комплект курсу, навчатися в тому ритмі, котрий можете дозволити й подужати.

Навчальні матеріали розроблені для самостійного ознайомлення, підійдуть для різного віку і різного рівня володіння мовою. Якщо ви новачок в цій справі, то починайте з курсу для початківців, з рівня A1, поступово переходячи на середній рівень знань. Рівні А2, В1, В2 також доступні в нашій школі, так що будете вдосконалювати свою мову й мовні навички: граматику, читання, письмо, аудіювання до того ступеня, яка вам буде потрібно.

Польська онлайн? Зручно й захопливо!

Незаперечно, навчатися польській онлайн комфортно й ефективно. Потрібен тільки улюблений гаджет, зручне місце для занять, трохи часу, терпіння та посидючості. А про те, щоб уроки польської мови були цікавими, ми подбали!

Ми розробили онлайн-тренажер спеціально для захопливого, безстресового закріплення вивченого матеріалу. Він подбає, щоб ви попрактикувалися в застосуванні нових правил чи засвоєнні незнайомих слів, розважаючись. Ви ніби граєте в улюблену гру, збираючи пазли відповідей. Постійно повторюючи за диктором слова, відповідаючи на питання, промовляючи діалоги, ви здолаєте розмовну польську мову та почнете говорити правильно, переймаючи вимову носіїв, які начитали аудіозаписи, а також з любов’ю попрацювали над онлайн-додатком.

 Головне, не кидайте свої старання на початку шляху, натрапивши на перші труднощі. Ми підтримаємо, розповімо, як з ними впоратися. Дайте собі шанс, винагородіть себе сертифікатом випускника, який отримують наші студенти після закінчення курсу. Це буде найкращою нагородою, підтвердженням вашого старанності, наполегливості, глибоких знань.