Ваш код акції: 48212

Музика та мистецтво

Вчимося грати на гітарі

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
459 413 грн./мес.

Граємо на клавішних інструментах

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
459 413 грн./мес.

Хочете стати душею компанії? Це так просто!

Це не складно, тому що уроки музики ви можете отримати дистанційно, не виходячи з дому. Вибирайте, що вам більше до душі: гра на гітарі, піаніно або синтезаторі? Порадуйте себе улюбленим захопливим хобі, а друзів і близьких прекрасними мотивами: менуетами, романсами чи сонатами, які ви їм зімпровізуєте на дозвіллі.

Ви легко будете акомпанувати й підбирати мелодії, награвати Баха або пристрасне фламенко, спробуєте себе в році та в класиці. Мова музики настільки багата, що передасть радість і біль, любов та відчай, торжество й тріумф.

Але одне з основних переваг, що надає наша школа – це те, що заняття музикою на дому не займуть багато часу, доставлять справжнє задоволення: ви будете розучувати ноти, гами, лади, тональності по самовчителю по музиці ЄШКО, який отримаєте самим зручним для вас способом. Не бійтеся заочних тренувань: унікальна методика, розрахована на самостійне вивчення, легка і доступна. А самі курси розраховані для початківців або для тих, хто вже стартував з дослідженням нотної грамоти, розвиває почуття ритму, але ще не досяг успіху в своїх спробах.

І тут, в ЄШКО, ми будемо раді кожному студенту, незалежно від віку та професії. Прекрасне підкорює всіх: дітей, підлітків, дорослих, пенсіонерів, котрі хочуть насолодитися творчістю на заслуженому відпочинку.

Бажаєте освоїти різні техніки гри? Не проблема!

Навчання грі на гітарі або на клавішних починається з самих азів: з постановки і положення рук, зі знайомства з нотним письмом, ритмом, тривалістю звуку. Повірте, зігравши перші акорди, ви до такої міри надихнетеся своїм неймовірним хобі, що з легкістю відпрацюєте і читання по нотах, і нюанси настройки гітари, й ключові знаки альтерації.

Вивчивши основи та зігравши перші прості нехитрі мелодії, перейдете до розучування нових сучасних технік, більш складних музичних творів.

Так що не бійтеся починати з нуля, спробуйте реалізувати мрію! Для початку скачайте безкоштовні пробні заняття, ознайомтесь з програмою та планом уроків. Це ні до чого не зобов’язує. Головне, пам’ятайте, ваш викладач, нехай і віддалено, але завжди допоможе та підкаже правильне рішення.