Ваш код акції: 48212

Питання – Відповідь

Метод кореспондентського навчання зазнав широкого визнання по усьому світі. Щорічно, не залишаючи дому, у такий спосіб учаться мільйони студентів. Прагнення до освіти властиве багатьом людям, але далеко не усі мають можливість і час навчатися у традиційних навчальних закладах. Саме таких людей і поєднує Європейська школа кореспондентського навчання, що надає можливість придбання нових знань, актуальних у сучасному житті.

На наших курсах застосовується оригінальний дидактичний метод навчання.

Навчальний процес розпочинається із практичних завдань, а не з теоретичної підготовки, як це прийнято у традиційній системі навчання.

Ми надаємо нашим студентам усі необхідні навчальні посібники, працювати з якими їм легко без якої-небудь попередньої підготовки. Студенти самі обирають темп і режим вивчення курсу - повільний, нормальний, супертемп. Ознайомившись із матеріалом уроків, вони надсилають на перевірку домашні завдання. Особистий викладач, що перевіряє їх і виправляє всі припущені помилки, виступає у ролі наставника й друга.

Дидактична структура наших уроків дозволяє студентам учитися поступово, засвоюючи матеріал невеликими порціями. Ми не надаємо теоретичні відомості відразу у повному обсязі, що було би нудно, утомливо й відбило би потяг до занять. Навпроти, у наших журналах великі теми розбито на прості для засвоєння фрагменти.

Кореспондентський метод найзручніший з існуючих методів одержання додаткової освіти. При належному старанні він надає прекрасні результати, сприяє творчому розвитку людини, привчає її до самодисципліни, допомагає перевірити свої сили.