Ваш код акції: 48212

Польська для середнього рівня українською мовою + online

На кого розрахований курс

Хочете розширити свої можливості та підняти рівень польської мови до B1, B2? Ми пропонуємо зробити це гранично ефективно, без зайвих турбот і нудних лекцій. Перед вами відмінний варіант: курс ЄШКО «Польська для середнього рівня».

По-перше, курс бездоганно підійде для тих, хто переступив перший рубіж, початковий щабель, опанував ази граматики, читання, говоріння, напрацював мінімальний словниковий запас.

По-друге, це ідеальний спосіб для тих, хто прагне працювати або навчатися закордоном і хоче без відриву від основної діяльності підвищити свою польську до рівня B1 і B2.

По-третє, це чудова можливість для всіх, хто намагається невимушено вести розмову, дивитися фільми чи читати книги в оригіналі.

Ми рекомендуємо Вам не просто ефективний підручник польської мови (B1, B2), а надаємо всебічну дистанційну підтримку нашими викладачами, які ненав'язливо підкоригують помилки й допоможуть засвоїти запропонований матеріал без надмірних труднощів.

Прагніть більшого, вдосконалюйте свої навички. Вам в цьому підсоблять наші навчальні матеріали, аудіозаписи та онлайн тренажер, на якому ви закріпите отримані знання, розважаючись.

Перед вами посилання, за якими ви можете завантажити безкоштовний урок, записатися на тестове онлайн-заняття, а також відразу зареєструватись на навчання, отримавши бонус за рішучість.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 659 593 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички й уміння здобудуть студенти

Вчити польську для середнього рівня ви будете дистанційно, в тому ритмі, який комфортний і оптимальний для вас. Ви значно розширите свій словниковий запас, систематизуєте та поглибите обізнаність в граматиці, поліпшите швидкість мови.

Граматика. Підвищивши уміння польської мови для рівня B1, B2, ви відчуєте себе, як риба у воді, використовуючи складні граматичні конструкції та обороти, оперуючи різним часом, складаючи речення. Ви глибше познайомитеся з кожною темою, відпрацюєте до автоматизму відмінювання дієслів, побудову складносурядних і складнопідрядних речень. Ви перейдете зовсім на інший спупінь спілкування.

Розмовні навички. Нові теми істотно збільшать ваш лексичний резерв корисною лексикою. Але ми до того ж радимо оновити в пам'яті вивчені раніше слова й вирази, щоб вони не стерлися з вашого словникового запасу. А через те, що вчити польську ви будете не тільки по навчальним програмам, а й онлайн, то швидкість мови буде поліпшуватися з кожним новим заняттям, а нові слова будуть відкладатися в пам'яті легко та природно.

Вимова. Курси польської мови рівня B1, B2 містять в собі не тільки тренування читання, говоріння, відпрацювання граматичних правил, а й подальшу роботу над вимовою. Немає межі досконалості, тому ми продовжимо відпрацьовувати істинно польську мелодику й ритміку мови за допомогою аудіоматеріалів, начитаних носіями мови. Прослуховуючи записи, повторюючи за диктором діалоги, ви відпрацюєте швидкість мови, будете розмовляти більш природно, впевнено, правильно.

Читання і письмо. Освоєння польської мови, а саме просунутий його ступінь, передбачає читання неадаптованих текстів. Так що готуйтеся читати класику, сучасних авторів в оригіналі. Ми дамо захопливі та цікаві тексти в наших підручниках, порекомендуємо ряд цікавих книг для домашнього читання, щоб виробити швидкість мови та збільшити словниковий запас. Не залишимо без уваги й письмо: будемо виконувати вправи на переклад, писати есе, невеликі оповідання та нариси.