Ваш код акції: 48212

Курси німецької мови

Німецька для початківців EXTRA + online

Підтримка викладача
Сертифікат
Онлайн
+
Аудіо
659 593 грн./мес.

Німецька для початківців

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.

Німецька для середнього рівня

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.

Німецька для вищого рівня

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.

Ділова німецька

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
576 518 грн./мес.

Німецька для дітей

Підтримка викладача
Сертифікат
Аудіо
612 551 грн./мес.

Уроки німецької знадобляться будь-якій людині, яка хоче відвідати Німеччину, познайомитися з величчю Австрії, побувати в Ліхтенштейні та Швейцарії, відкрити для себе Люксембург та Бельгію. Але головне, що приваблює студентів – це шанс влаштуватися на роботу в німецьку компанію або поїхати працювати в одну з найбільш економічно стабільних країн світу. А чому б ні?

Знайти курси німецької мови в Україні не проблема, а для любителів заочного навчання ЄШКО гостинно відкриває свої віртуальні двері. Ми навчаємо німецькому дистанційно протягом багатьох років, відпрацювали нашу методику до досконалості.

Є спеціальні програми для початківців, для просунутих студентів. Говорячи іншими словами, згідно з визнаним в усьому світі стандарту для опису рівнів володіння іноземною мовою CEFR, в ЄШКО ви підніметеся від базового рівня А1 до середнього В1 і В2, а для особливих цінителів, які хочуть досягти досконалості в знаннях німецької, доступний вищий рівень С1.

Вивчайте німецьку онлайн!

Звичайно, у нас, як, власне, й в інших шкіл немає чарівної пігулки, завдяки якій ви вивчите мову за два тижні чи місяць. Але можна займатися онлайн, вдома, економлячи час на дорогу, звільняючи собі додаткову годинку для занять. Адже всі ми завантажені, хочеться не тільки попрацювати, повчитися, але й відпочити від справ насущних за переглядом фільму, читанням книги, неспішно прогулятися в парку.

Ось тут ЄШКО й підставляє своє міцне плече охочим: ми пропонуємо сучасні методи навчання та надаємо студентам можливість вибрати темп від уповільненого, нормального або прискореного до «турбо»-темпу, коли купуєте весь комплект курсу відразу й вчитесь з тою швидкістю, яку дозволяє життєвий ритм.

Вчити німецьку мову будемо комплексно, задіявши всі канали сприйняття. В рамках курсу ви отримаєте:

  • підручники німецької – своєрідний самовчитель, посібник з масою цікавих вправ, кросвордів, діалогів, текстів;
  • збірники вправ – практичний курс для закріплення граматики, відпрацювання отриманих навичок;
  • аудіо уроки для тренування правильної вимови, розуміння на слух, набуття навичок спілкування;
  • онлайн тренажер, який перетворить вивчення німецької в цікаву гру, дозволить ґрунтовно зафіксувати отримані знання, розважаючись;
  • книги для домашнього читання. Ви будете читати як адаптовані розповіді для початківців, так і книги в оригіналі, поповнюючи словниковий запас актуальною лексикою, примножуючи знання новими виразами та граматичними конструкціями.

 І якщо у вас ще виникає питання: як вивчити німецьку самостійно, просто скачайте безкоштовний урок чи зареєструйтеся на тестове онлайн заняття на сайті. Спробуйте свої сили, «прощупайте» методику та приступайте до вивчення цієї суворої й такої упорядкованої мови. Далі – отримайте сертифікат про закінчення курсу. Він обов’язково стане в пригоді, як доказ наполегливості на працьовитості.

Як впоратися з труднощами самостійно? Розділіть їх з куратором!

Іноді студенти думають, що опанувати німецьку на дистанційному курсі дуже складно, тому що нікому пояснити важкі моменти. Ні, ні й ще раз, ні: це в корені не правильна думка. Що стосується ЄШКО, то студентам допомагають висококваліфіковані викладачі – професіонали своєї справи. Виконуючи домашні роботи, задавайте питання, телефонуйте викладачеві згідно графіку чергувань – ви обов’язково отримаєте вичерпне консультування. Супровід куратора гарантовано до закінчення курсу. Ми дбаємо про те, щоб з самого початку викорінити помилки, розставити все по потрібним поличках, як можна більш повно полегшити процес навчання.

ОНеодмінно відвідайте безкоштовні вебінари, які проводить школа. У них знайдете відповіді на багато питань, обговорите з викладачем важкі моменти, отримаєте заряд нової енергії для продовження занять.