Ваш код акції: 48212

Секрети сучасної кухні

На кого розрахований курс

Бажаєте зробити свій раціон по-справжньому корисним, різноманітним та поживним? Задаєтеся питанням, як навчитися правильно та смачно готувати й шукаєте, де освоїти техніки приготування страв з нуля? Наші кулінарні курси посвятять вас у багато секретів майстерності та особливості процесу готування.

І неважливо для яких цілей ви прагнете вчитися на кухаря: для того, щоб балувати себе та близьких смачними та різноманітними стравами, щоб відкрити свій бізнес або для того, щоб влаштуватися на роботу в кафе чи ресторан – кулінарні уроки від ЄШКО дадуть належну базу знань. Причому вам не доведеться витрачати час та гроші на дорогу, конспектувати лекції та кардинально міняти свій розпорядок. Ми пропонуємо 30-хвилинні заняття, які віртуально «перенесемо» до вас додому.

По-перше, всі матеріали, необхідні для вивчення, ви отримаєте поштою;

По-друге, доступ до уроків відкривається в особистому кабінеті студента на сайті;

По-третє, викладач куруватиме ваші успіхи та перевірятиме домашні завдання дистанційно. Він поділиться своїм досвідом, супроводжуватиме від початку і до отримання сертифікату.

Навчання кулінарії та професії кухаря в ЄШКО стане вашим улюбленим хобі, оскільки буде легким, цікавим та багатим на практику та різні рецепти.

Почніть із найпростішого: скачайте безкоштовний пробний урок, щоб ознайомитися з програмою навчання або ж скористайтеся бонусом та записуйтесь відразу, якщо ваша мрія просить негайних рішень.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 459 413 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок і умінь набувають студенти

Курси елементарної кулінарії та кухарів від ЄШКО дадуть професійні знання для приготування різноманітних страв, допоможуть домогтися тієї «родзинки», яка є обов’язковою для ідеального смаку їжі.

 • ви освоїте основні техніки приготування та зберігання продуктів;
 • зможете готувати смачну і корисну їжу в домашніх умовах;
 • отримайте вичерпні відомості про кухонне обладнання – сковорідки, каструлі, ножі, побутову техніку: як вибрати, що купити, як її доглядати, правильно використовувати;
 • дізнаєтеся, як готувати канапе, продукти на шпажках, тарталетки, всілякі закуски та салати;
 • познайомитеся з різними способами приготування яєць. Не очікували? Повірте, існує безліч секретів і ми їх вам відкриємо;
 • навчитеся підбирати інгредієнти та дізнаєтесь їх поєднання;
 • опануєте техніки та тонкощі приготування перших страв, пропрацюєте кілька вдалих базових рецептів;
 • навчитеся вибирати, обробляти та готувати м’ясо, птицю, рибу та морепродукти;
 • відкриєте для себе безліч способів та рецептів овочевих страв та страв із грибів;
 • познайомитеся зі світом спецій, дізнаєтеся, коли, скільки, як і які використовувати для приправи різної їжі, що можна поєднувати, а яких комбінацій краще уникати;
 • доведете смак гарнірів до досконалості та відкриєте для себе нові способи варіння круп, макаронних виробів та бобових;
 • навчитеся пекти торти, печиво, пироги, різноманітні солодощі, змішувати напої.