Ваш код акції: 48212

Німецька для середнього рівня

На кого розрахований курс

«Німецька для середнього рівня» підійде тим, хто вже пройшов курс для початківців в ЄШКО або ж раніше займався вивченням мови: освоїв найпростішу граматику, напрацював значний запас слів, може підтримувати бесіду.

Перш за все давайте переконаємось в тому, що ви порядком підготовлені: пройдіть тест для самоконтролю. Не турбуйтеся, коли раптом ваш рівень виявиться недостатнім. Просто повторіть пройдене, або ж зареєструйтеся на курс ЄШКО для початківців. Але якщо набрали необхідну кількість балів – ласкаво просимо!

Ми допоможемо підвищити володіння німецькою до середнього рівня (Intermediate) без зайвих трудовитрат:

  • оформляйте заявку на навчання онлайн, прямо тут, на сайті;
  • дочекайтеся дзвінка нашого співробітника, щоб вибрати прийнятний спосіб отримання матеріалів, комфортний ритм навчання та зручні способи оплати;
  • навчальні посібники отримаєте додому, а доступ до аудіозаписів, домашніх робіт і фінансової інформації завжди доступні в особистому кабінеті студента.

Ви підкорите рівні В1-В2, будете вільно розмовляти, позбудетеся мовних бар’єрів у багатьох країнах: Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Люксембурзі та Бельгії. А значить, зможете з легкістю подорожувати, працювати, навчатися, вести особисте й ділове листування.

Аби переконатися, що вчити німецьку на курсі середнього рівня вам буде просто, скачайте безкоштовний пробний урок по посиланню нижче, ознайомтеся з програмою та методикою.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 612 551 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

Подужавши середній рівень німецької мови, ви значно поглибите знання, зможете швидко спілкуватися на будь-які теми, не відчуваючи перепон у спілкуванні із закордонними партнерами, друзями, на іспитах, в поїздках, на співбесідах.

Граматика. Не бійтеся труднощів німецької граматики: опанувавши середній рівень, відчуєте себе, як риба у воді: без ускладнень будете складати речення, використовуючи складні конструкції та обороти, якими так рясніє ця багата й потужна мова. Ми розширимо кругозір по кожній із раніше вивчених тем, доведемо до досконалості й автоматизму вживання часів, узгодження речень, використання модальних дієслів, артиклів...

Розмовні навички. Вивчати німецьку будете завдяки різноманітним темам, збагатите свій лексичний резерв, істотно поліпшите розуміння на слух дякуючи аудіюванню, аудіозаписам і, звичайно ж, повторення пройденого, щоб вивчене перед тим не стерлося із пам’яті. Ваша мова збагатиться різноманітними фарбами: стане насиченою, багатою, по-німецьки скрупульозною. Але найголовніше – швидкою й правильною.

Вимова. Прекрасному межі немає, тому ми продовжимо регулярно практикувати й розвивати навички, в тому числі й корпіти над вимовою, аби домогтися суто німецької ритміки та мелодики мови. Над аудіозаписами кожного уроку потрудилися професіонали, носії мови. Слухаючи й повторюючи за диктором діалоги, придбаєте впевненість, швидкість у вираженні думок, легко запам'ятайте нові слова. Використання нової лексики буде природним і вільним.

Читання і письмо. Володіння німецькою на рівні B1-B2 дозволить без утруднення читати неадаптовані тексти, дивитися фільми в оригіналі, гладко висловлювати свої думки. Обов’язково вдосконалимо письмо, виконуючи вправи на переклад, складаючи невеликі оповідання.

Як бачите, до навчання ми підійдемо комплексно, розвиваючи всі канали сприйняття через аудіювання, говоріння, читання і письмо.