Ваш код акції: 47328

Англійська для початківців українською мовою

На кого розрахований курс

Бажаєте насолодитися повною свободою, вивчаючи англійську мову для початківців? Вибирайте дистанційну форму навчання. Вона відмінно підходить для тих, хто не хоче бути залежним від розкладів та задушливих аудиторій. Вдома, в парку, на дачі – вивчаючи мову самостійно, ви самі обиратимете місце для занять, темп і час. І якщо ви ставите питання: як краще почати вчити англійську мову з нуля, зупиніть свій вибір на ЄШКО.

Заняття з англійської мови для новачків зацікавлять і дорослих, і підлітків, оскільки ґрунтуються на методиці природного засвоєння знань.

Навчальні матеріали розбиті на невеликі блоки, тому 20–30 хвилин на день буде достатньо для вивчення курсу. Корисні вправи та діалоги допоможуть легко освоїти граматичні правила, накопичити достатній словниковий запас для спілкування, попрактикуватися в читанні, говорінні, отримати початкові знання граматики. Обов’язково слухайте аудіозаписи: діалоги начитані носіями мови та особливо важливі для початківців, оскільки поставити правильну вимову набагато легше, ніж потім коригувати.

Отже, найкращий курс розмовної англійської мови перед вами. Вчіть її на позитиві, не перевантажуйте себе, а головне, пам’ятайте: навчання допоможе досягти багатьох цілей:

  • отримати підвищення на роботі та зробити кар’єру;
  • заробляти більше та бути "своїм" у будь-якій країні;
  • подорожувати без паніки та мовних бар’єрів.

Матеріал для вивчення англійської самостійно підійде і для дорослих, і для школярів старшого віку, та займе мінімум часу, сил та коштів.

Пропонуємо вам скачати безкоштовний урок, щоб познайомитися з програмою та методикою курсу. А якщо повні рішучості розпочати навчання, скористайтесь запропонованим бонусом та реєструйтесь на курс.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 612 520 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння отримують студенти

Уроки англійської для початківців в ЄШКО дадуть справжнє задоволення тим, хто прагне вивчити цю популярну мову, не порушать звичний розпорядок, але дадуть максимум знань, необхідних для вільного спілкування.

Вимова. Вивчення почнемо з алфавіту та правил вимови букв і звуків, принагідно слухаючи аудіозаписи та запам’ятовуючи прості слова та вирази, корисні для побутового спілкування. Ретельне знайомство з фонетикою від початку й відпрацювання артикуляції разом із дикторами «поставлять» правильну вимову.

Розмовні навички. Засвоєння англійської не буде складним і стомлюючим. Приділяючи урокам всього по 20–30 хвилин на день, ви регулярно збільшуватимете свій словниковий запас, засвоюючи англійську лексику, практикуючи розмовні навички разом з нашими дикторами. Ви навчитеся говорити англійською з найперших занять, спочатку використовуючи найпростіші фрази та пропозиції, розвиваючи навички розуміння англійської мови на слух, поступово нарощуючи легкість мови та красу побудови речень. Кожен із уроків – своєрідна міні-постановка якоїсь життєвої ситуації, в якій ви берете найактивнішу участь, ненав’язливо, ніби ненароком збагачуєте свою промову.

Граматика. Занурення в насичений граматичний світ англійської відбудеться відразу ж, як тільки ви відкриєте перший урок нашого самовчителя. Артиклі, відмінювання дієслів, модальні дієслова, вживання різних часів, місце різних частин мови в реченні, ствердні та негативні речення, наказовий спосіб – це лише мала частка того граматичного багатства, який вам належить освоїти на курсі. Закріплювати пройдений матеріал будете цікавими вправами, програваючи різні життєві ситуації та складаючи невеликі розповіді.

Читання та письмо. Ви придбаєте навички читання, письма й говоріння із самого початку, відпрацьовуючи правила написання слів, читаючи та прослуховуючи діалоги. Головне, тренуйте свої вміння щодня, навіть 15-хвилинні короткі заняття принесуть користь.