Ваш код акції: 48212

Англійська для початківців EXTRA українською мовою + online

На кого розрахований курс

Відірвіться від шаблонів, подивіться на вивчення англійської мови під іншим кутом: з точки зору дистанційного навчання. Ви легко з ним подружитеся, повірте. Курси англійської для початківців українською мовою ЄШКО з online опцією докорінно змінять ваше розуміння не тільки того, як вивчати мову, але і як її вивчити без суттєвих витрат часу, коштів та сил.

Тому, якщо прагнете досягти результату з найменшими трудовитратами, вибирайте онлайн курс та насолоджуйтесь отриманням знань у затишній обстановці.

З чого розпочати засвоєння англійської? Скачайте безкоштовний пробний урок, придивіться до програми курсу, а потім реєструйтесь на навчання. А ми забезпечимо вас усім, що потрібно для ефективного опанування:

  • захоплюючі навчальні посібники – унікальний самовчитель із достатком вправ та діалогів для відпрацювання граматики та закріплення нових слів. Тренуйтеся: накопичуйте лексику та опрацьовуйте правила, розважаючись;
  • аудіозаписи, які підготовлені та начитані носіями. Будь-коли ви можете прослухати діалоги в особистому кабінеті, відпрацьовуючи ідеальну вимову;
  • онлайн-тренажер створить видимість віртуального спілкування, допоможе закріпити отримані вміння, граючи, з азартом, захопленням.

Курс англійської мови – Elementary level A1-A2 підійде для дорослих і підлітків. Раді допомогти всім, хто хоче:

  • мандрувати без мовних перешкод;
  • працювати чи навчатися закордоном;
  • отримати хорошу роботу, зробити кар’єру, заробляти перекладами;
  • успішно скласти іспити у школі чи вузі;
  • тренувати свій мозок цікавим хобі, читати книги та дивитися фільми в оригіналі.

Спробуйте онлайн уроки для новачків безкоштовно за посиланням нижче. А якщо сумнівів не залишилося, записуйтесь сміливо.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 659 593 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

Уроки англійської для початківців насичені багатющою інформацією, яка сприятиме розвитку всіх необхідних навичок для вільного спілкування:

Вимова. Тренувати правильну мову будемо із самого початку, скрупульозно повторюючи за диктором літери та звуки, нові слова та фрази, а потім і повноцінні діалоги, тексти. Зберігайте артикуляцію, прислухайтеся до ритміки, копіюйте звучання. Якщо приділите достатньо часу фонетиці, вивченню англійських букв, звуків з перших хвилин, то вимова стане ідеальною, вас буде легко зрозуміти, приємно слухати.

Розмовна мова. Лексику накопичуватимете, спираючись на різні актуальні теми, наприклад: знайомство, погода, особиста анкета, професія, тощо. Перелік тем дуже різноманітний. До кінця курсу вільно спілкуватиметеся на побутовому рівні, вивчите певну кількість англійських слів і фраз, зможете написати резюме, скласти іспит, зрозуміти співрозмовника. Головне, не обмежуйте себе наданими матеріалами: дивіться фільми, читайте книги, повторюйте вголос слова та висловлювання.

Граматика. Ознайомлення з граматичними правилами не буде нудним чи одноманітним. Ви виконуватимете вправи з англійської для початківців в навчальних посібниках, в спеціальних збірниках вправ, за допомогою онлайн-тренажера, надійно закріплюючи пройдений матеріал в ігровій манері. Від алфавіту та невизначеної форми дієслова перейдемо до аналізу відмінювання дієслова to be та особистих займенників. Познайомимося з формами дієслів, теперішнім, майбутнім, минулим часом, нюансами множини іменників, ствердними та негативними реченнями. Ви вивчите всю базову граматику, основи англійської мови, які дозволять правильно будувати речення, красиво та коректно висловлюватись.

Читання та письмо. Достатньо часу приділимо також відпрацюванню таких умінь: читання та письмо. Роблячи вправи, розгадуючи кросворди, читаючи кумедні діалоги, складаючи невеликі розповіді про себе, про погоду або свої захоплення, швидко відпрацюєте майстерність письма, потренуєтеся в читанні. До завершення курсу перейдете до читання неадаптованих оповідань, а отже, рівень А2 успішно освоєно!

Відео-огляд курсу Англійська для початківців EXTRA українською мовою + online