Ваш код акції: 48212

Конструювання й дизайн модного одягу

На кого розрахований курс

Щоб виглядати елегантно та зі смаком необов’язково купувати одяг у дорогих бутіках. Просто придивіться до курсів дизайну, моделювання та конструювання одягу. Ви зрозумієте, як легко навчитися створювати красивий сучасний одяг, одягнутися «із родзинкою» або допомогти близьким, знайомим, друзям втілити в життя давно «виплеканий» елегантний образ.

Курс «Конструювання та дизайн модного одягу» ЄШКО втілив у собі всі мрії зайнятої людини:

по-перше, матеріал викладено простою та доступною мовою;

по-друге, для ефективного засвоєння курсу потрібно всього 20–30 хвилин на день;

по-третє, всі матеріали отримаєте додому й самі будете вибудовувати графіки та розклади своїх занять. Вам видніше, коли, де й скільки займатися;

по-четверте, постійна та ненав’язлива допомога викладача допоможе розставити крапки над «і» у складних моментах;

і по-п'яте, на додаток до чудових та сучасних знань основ моделювання одягу, отриманих на курсі, отримаєте сертифікат випускника, що підтвердить вашу старанність, наполегливість та буде одним із ваших «козирів» при влаштуванні на роботу.

Уроки дизайну одягу від ЄШКО цілком підійдуть новачкам, які не встигли подружитися з голками-нитками та лекалом, а також ентузіастам-початківцям, які отримали розрізнені знання та хочуть їх упорядкувати.

Щоб зрозуміти принципи нашої методики та познайомитися з програмою, за якою будете навчатися, скачайте безкоштовний пробний урок. Ну, а якщо горите бажанням почати прямо зараз, зверніть увагу: вартість навчання знижена, і ви можете записатися на курс, скориставшись бонусом.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 518 466 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

  • Як правильно зняти мірки

На початку нашого курсу ми розглянемо декілька ефективних правил зі зняття мірок. Ви дізнаєтеся нюанси створення макетів виробу, роботи з ескізами; навчитеся будувати викрійки, засвоїте, які інструменти і матеріали необхідні для цього, якими прийомами моделювання для всіх виробів користуватися, щоб візуально приховати недоліки фігури та підкреслити переваги, як вибрати правильний силует по типу статури та побудувати чітко вивірене креслення. Також познайомитеся з правилами візуального коригування фігури: збільшенням, зменшенням, підкресленням, маскуванням, психологічним відволіканням.

  • Як правильно сконструювати та викроїти спідницю, брюки, сукню, верхній одяг

На наших уроках опрацюєте різні види крою, основні види конструювання одягу, навчитесь моделювати та шити не тільки класику, але й почнете створювати одяг своїх, придуманих вами, фасонів. Ви дізнаєтесь, як готуватися до перших примірок, працювати з тканинами. Ви легко навчитеся переносити виточки, змінювати довжину, крій рукава, форму горловини. Незабаром станете творцем стилю зі світу високої моди. Брюки, сукні, спідниці, дитячий одяг і навіть спідня білизна – ми навчимо створювати викрійки та лекала для бажаної моделі, реалізовувати ваші найсміливіші ідеї! Більше того, навчитеся підбирати та виготовляти вишукані аксесуари до вбрання.

  • Як працювати з нестандартними фігурами

Зазвичай викрійки робляться на стандартні фігури. Але фігура кожної людини унікальна, має свої особливості. Освоївши основні прийоми моделювання та технології пошиття, перейдете до побудови викрійок для нестандартних фігур, зважаючи на всі нюанси статури, приховуючи недоліки та підкреслюючи переваги. Ви зможете створювати одяг, враховуючи вік, фігуру та переваги потенційного клієнта, працювати з абрисом, силуетом, формою. Повірте, розробка дизайну одягу стане вашим улюбленим хобі, яке приноситиме задоволення, стабільний дохід, радість від творчості. Ви навчитеся конструювати та моделювати основні види одягу: спідницю, брюки, сукню, куртки.

  • Технічне моделювання

Ми познайомимо вас з різними прийомами ускладнення крою ліфа: переносом виточок, оформленням рельєфів, використанням складок та збірок, побудовою кокетки, плечових декоративних вставок, драпірування. Ви дізнаєтеся, як моделювати фалди та підрізи. І, звичайно, ми розповімо про різні форми рукавів, навчимо, як правильно їх моделювати. Ви навчитеся працювати з різними видами крою, конструювати спідниці, брюки, блузки та піджаки, сукні та куртки, вечірній одяг та костюми. Опануєте особливості побудови креслень деталей, які зроблять ваш виріб особливим та несхожим на інші.