Ваш код акції: 47328

Дизайн та мистецтво

Курс крою та шиття

Підтримка викладача
Сертифікат
612 520 грн./мес.

Мистецтво в’язання

Підтримка викладача
Сертифікат
518 440 грн./мес.

Квітковий дизайн

Підтримка викладача
Сертифікат
518 440 грн./мес.

Садово-парковий дизайн

Підтримка викладача
Сертифікат
518 440 грн./мес.

Мистецтво фотографії

Підтримка викладача
Сертифікат
518 440 грн./мес.

Малювання та живопис

Підтримка викладача
Сертифікат
518 440 грн./мес.

Мистецтво дизайну – захоплива професія та цікаве хобі

Погодьтеся, що це здорово, коли робота приносить не тільки стабільний дохід, але й приносить задоволення. Вибір таких професій досить великий. Головне, зрозуміти, який вид діяльності вас захопить настільки, щоб присвятити йому частину життя.

Курси дизайну, які ви можете освоїти в ЄШКО з нуля, дають можливість отримати професію мрії. Вона стане улюбленою справою, дохідним хобі, й тією відтулиною, де ви зможете дати волю талантам і уяві.

Тільки уявіть, як зміниться ваше життя, коли ви присвятите себе творчості, створюючи квіткові композиції, альпінарії, живі огорожі та басейни, або ж проектуючи інтер’єри квартир і будинків. А може, ваше покликання в рукоділлі, тож ви станете майстерною швачкою або модельєром,  рукодільницею, яка радує себе й близьких новинками моди та шикарними аксесуарами.

У будь-якому випадку професійні курси дизайну, які ви цілком можете вивчити дистанційно, вдома, дадуть потужний поштовх кар’єрі, принесуть насолоду від процесу творчості. Це хобі на все життя, заняття, що захоплює, яке не тільки прикрасить дозвілля, а й принесе солідний дохід.

Чи можна стати фахівцем, займаючись самостійно?

Ми живемо в прекрасний час, який надає масу шансів і перспектив. Вузи, підготовчі курси, як очні, так і дистанційні, дають освіту, яка має попит й надійну базу для майбутньої професії.

Але не завжди є можливість відвідувати лекції. І виникає питання: де навчитися дизайну заочно, щоб не витрачати час на дорогу?

Протягом багатьох років школа дає основи дизайну по різних напрямах. Навчання дистанційне, тож не займає багато часу. Заочні уроки мистецтва фотографії, оформлення інтер’єрів, садово-паркового, квіткового дизайну, крою та шиття, моделювання одягу... Це недорогі платні курси для ведення бізнесу, які дають повноцінні знання в області дизайну, пошиття одягу, а також розкривають повною мірою таланти живописця та фотографа.

Не варто сумніватися. Наш самовчитель допоміг отримати популярну професію тисячам студентів ЄШКО. Недорого. Безстрессово. Ефективно!

Чи підійдуть заняття для підлітків і для школярів? Безсумнівно! У нас вчаться всі, від малого до великого, кому важливий саморозвиток і активний спосіб життя.

Навчання дизайну в комфортних умовах

Навчатися в ЄШКО дійсно зручно перш за все тому, що ви самі вибираєте собі графік занять та вирішуєте, де, скільки і коли займатися. Хочете – влаштовуйтеся вдома в затишному кріслі, хочете – розташовуйтеся в парку, а якщо не вистачає часу, то цілком доречно вивчити розділ-другий по дорозі на роботу.

Як бачите, заочні курси мистецтва, рукоділля та дизайну підходять усім, незалежно від віку, місця проживання або освіти.

Всього 20–30 хвилин на день і крок за кроком вам підкориться багатий світ творчості й творіння. Давайте проведемо ці півгодини разом! Ви можете скачати безкоштовний урок онлайн і дізнатися, чим вас порадують курси дизайну, не виходячи з дому.

Творча професія – реалізація талантів і фантазій

Освоїти нову професію в ЄШКО легко й просто. Заявки на курси з мистецтва та дизайну приймаються онлайн, без попередніх іспитів і візитів до школи. Ціна цілком демократична й вигідно знижується при покупці повного курсу дизайну відразу. Подумайте над тим, щоб придбати всі матеріали в одній посилці: це вигідно за вартістю та зручно для занять. Але вам вирішувати! Щомісячне навчання також має свої переваги.

Зверніть увагу, що наші студенти закінчують курси дизайну з сертифікатом, який підтверджує їх високу мотивацію, наполегливість в досягненні цілей, професіоналізм.

А потім – весь світ перед вами! Створюйте шедеври, творіть, насолоджуйтеся роботою та кожною хвилиною, присвяченою улюбленому заняттю. Ви станете по-справжньому щасливою людиною. Адже не кожному дано отримувати захоплення від роботи, творити й радіти плодам своєї професії.

Вирішуйте, освоюйте дизайн з нуля, вдосконалюйте отримані раніше знання, блаженствуйте від результатів своєї праці та творчості.