Ваш код акції: 47328

Комп’ютерні курси

Існує хибна думка, що для того щоб стати IT спеціалістом, потрібно закінчити вуз. Та все значно простіше. Є безліч курсів, на яких ви освоїте з нуля основи комп’ютерної грамотності, базовий курс програмування, дизайну та графіки.

На нашому сайті ви знайдете комп’ютерні курси, які підійдуть як для початківців, так і для пенсіонерів, для студентів і педагогів, для дорослих і школярів. Ми втілимо в життя мрії про цікаву роботу й високий заробіток. Допоможемо зробити перший крок до IT професії й до знань, які дадуть міцну базу для вашого професіоналізму.

Давайте спочатку подивимося, кому будуть корисні наші курси.

Комп’ютерні курси для початківців – перший крок до блискучої кар’єри

Навчальні дистанційні курси для новачків, або як їх ще називають, для чайників, будуть корисні для тих користувачів, які хочуть оволодіти початковими знаннями й піднятись на новий рівень. Тож якщо ви хочете опанувати стандартний набір програм і дій, без яких складно обійтися, ласкаво просимо на навчання на курсах комп’ютерної грамотності.

Повірте, ази IT науки можна без проблем вивчити вдома. І головний помічник у цьому – професійні комп’ютерні курси для початківців. Ви отримаєте ту базу знань, яка необхідна кожному: від школяра до керівника фірми.

Комп’ютерні курси для дітей та підлітків – основа для майбутнього дитини

Без знання англійської мови та впевненого володіння ПК дуже важко знайти гідну роботу. А про кар’єру IT-шника нічого й мріяти. Та ви можете заздалегідь попіклуватися про майбутнє своєї дитини: допомогти записатися на комп’ютерні курси для дітей, школярів та підлітків і дитячі курси англійської. Гідна освіта з самого раннього дитинства закладе міцну базу для майбутньої кар’єри й допоможе без зусиль досягти успіху.

Почніть з азів, з так званої комп’ютерної абетки. Не перевантажуйте дитину, щоб не відбити бажання до навчань. 15–20 хвилин на день буде цілком достатньо, щоб ефективно засвоїти програму.

Потім настане час основ програмування. Крок за кроком, невеликими порціями вивчайте ази найпоширеніших програм, щоб отримати уяву про спеціальність і пізніше поглибити знання.

Підтримайте свого малюка, якщо він проявляє інтерес до програмування. Ми впевнені: знання комп’ютерних програм і технологій – це ті знання, які в майбутньому стануть в нагоді кожній дитині й зроблять її якщо не генієм IT індустрії, то висококласним фахівцем.

Розпочати навчання на курсі дуже просто: дізнайтеся ціну на нашому сайті, запишіться онлайн або, для початку, скачайте безкоштовний пробний урок.

Комп’ютерні курси для пенсіонерів – прекрасний шанс почати нову кар’єру

Часто пенсіонерам важко знайти гідну роботу. Люди почувають себе втраченими, не затребуваними та нікому не потрібними. Виживання на невелику пенсію також не додає радості. Та вихід є! Комп’ютерні курси ЄШКО підійдуть не тільки для починаючих школярів і студентів, вони стануть справжньою віддушиною для пенсіонерів і для літніх людей.

По-перше, ви отримаєте можливість освоїти ази комп’ютерної грамотності та без проблем "колесити" по просторах Інтернету. Перед вами відкриється цілий світ, а кількість нової цікавої інформації не дасть нудьгувати!

По-друге, освоєння нових програм і навичок запускає процес омолодження мозку. Це своєрідна зарядка, яка до того ж покращить пам’ять.

По-третє, ви отримаєте знання, які допоможуть знайти непогану роботу або підробіток.

Пам’ятайте: вчитись ніколи не пізно. Почніть з азів, наприклад, на курсі «Комп’ютерна абетка»,  заглиблюючись в програмування для початківців, web-дизайн або графіку. Головне, не втрачайте віру в себе й свої можливості. Будьте оптимістом.

Допомога викладача – надійна підтримка і корисні поради

Навчання на курсах ЄШКО дистанційне. Ви будете навчатись вдома, в той час, коли зручно, коли з’явиться можливість та настрій для цього. Та ми не залишимо вас без підтримки: кожен студент має право на допомогу особистого викладача. Всі куратори – професіонали свого діла, практики IT індустрії. Тож виконуйте домашні завдання – це не тільки поліпшить комунікацію з викладачем, а є обов’язковою умовою для отримання свідоцтва.

Ми розробили курси, щоб допомогти вам досягти успіху, а саме:

  • освоїти ази комп’ютерної грамотності

  • навчитися створювати сайти з нуля

  • вивчити найпопулярніші програми програмування

  • освоїти web-дизайн і комп’ютерну графіку

  • отримати професію мрії з гідною зарплатою.

В кожному курсі поєднано теоретичний матеріал з практичними заняттями. Завдяки такому комплексному підходу матеріал засвоюється швидко й ефективно.

Не відкладайте свої мрії та бажання на завтра. Будуйте краще майбутнє вже зараз: дізнайтесь вартість навчання, ознайомтесь з програмою курсу і скачайте безкоштовний пробний урок.