Ваш код акції: 47328

Німецька для початківців EXTRA українською мовою + online

На кого розрахований курс

Давайте відкинемо стереотипи й замислимося: як легко вивчити німецьку та слова без зайвого зубріння та стресів? Відповідь перед вами: онлайн курс німецької мови для початківців ЄШКО. Ми змінимо ваше уявлення про те, як вивчати мову, допоможемо досягти результату.

Нудьгувати не доведеться. Уроки німецької мови online з ігровими елементами перетворять навчання на улюблену розвагу та хобі. Діалоги, записані носіями, збагатять мовлення новими словами, вироблять прекрасну вимову. Традиційні друковані навчальні посібники допоможуть закріпити граматичні правила безліччю вправ та захопливих текстів.

У комплексі уроки німецької для початківців спрямовані на розвиток усіх навичок: вивчення лексики та базової граматики відбуваються паралельно з освоєнням читання та письма, говоріння та тренування сприйняття мови на слух.

Заняття будуть корисні для тих, хто

  • любить займатися самостійно, консультуючись із викладачем по важким питанням;
  • вирішив почати вивчення початкового рівня з нуля, без підготовки та попередніх знань;
  • вже вчив мову раніше, але не досяг успіху або призабув пройдене;
  • поставив собі за мету працевлаштуватися в Німеччині, Швеції чи Австрії та подорожувати без мовних бар’єрів;
  • планує складати іспити, навчатися у німецькому виші, заробляти перекладами.

Цілей багато, досягти бажаного ви можете за допомогою курсу: вивчайте сучасну німецьку без надмірних витрат часу та сил у комфортній обстановці. 20–30 хвилин на день достатньо, щоб почати думати та говорити німецькою мовою та розуміти.

Отже, якщо хочете навчатись дистанційно та комфортно, скачайте безкоштовний пробний урок чи зареєструйтесь на тестове заняття, щоб докладніше познайомитися з програмою навчання.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та умінь набувають студенти

Використовуючи актуальні методи вивчення німецької ЄШКО, легко освоїте рівні А1 та А2. Вивчите основи фонетики, морфології, лексики, збагатитеся фундаментальними знаннями граматики, вивчите правила читання та основи німецької вимови, розширите свій словниковий запас, будете вживати базові слова та фрази без проблем.

Вимова. Працювати над вимовою почнете з перших хвилин. Слухайте аудіозаписи, доступ до яких відкрито в особистому кабінеті студента на нашому сайті. Вони допоможуть виробити правильну мелодику та ритміку. Повторюючи за дикторами слова, діалоги, наслідуйте інтонації, намагайтеся відтворити звучання, не соромтеся повторювати. Дотримуючись цих нехитрих правил, досягнете ідеальної вимови, зможете впевнено почуватися, розмовляючи з носіями мови.

Розмовна мова. Практика. Практика. І вкотре практика. Такий закон придбання мови. Читайте тексти вголос, промовляйте діалоги за диктором, запам’ятовуйте побутові фрази та звороти, вплітайте їх у вправи та короткі оповідання. Обов’язково вправляйтеся на онлайн-тренажері – доступ до нього наданий всім студентам в Особистому кабінеті.

Граматика. Вчити німецьку, як і належить, почнете з алфавіту, вивчите числівники, займенники, перейдете до місця дієслова в реченні, попрацюєте з основними часами, дізнаєтеся, як складати й будувати оповідальні, запитальні, негативні речення, як і коли вживати артикль. Пропрацюєте нюанси використання наказового способу, модальних дієслів, розберетеся детально з прислівниками, прийменниками та прикметниками. Нові граматичні конструкції та правила закріплюватимете, виконуючи вправи в нашому самовчителі, а також практикуючись на онлайн-тренажері – ознайомлення з Deutsch online захоплююче і пізнавальне.

Читання та письмо. Тренуватися в читанні та письмі почнете із самого початку. Спершу освоїте читання нехитрих простеньких діалогів, відпрацюєте правопис в онлайн-додатку і в збірнику вправ. Не забувайте: читати краще вголос, правильно промовляючи усі букви та звуки. Неодмінно прописуйте всі слова, складаючи з ними спочатку короткі, а потім складнопідрядні речення.

Відео-огляд курсу Німецька для початківців EXTRA українською мовою + online