Ваш код акції: 47328

Мистецтво в’язання

На кого розрахований курс

Талант створення чогось своїми руками – дуже корисна й цінна навичка. Здавна речі, створені майстринями, високо цінувалися та приносили вагомий дохід. Унікальні, не схожі на інших, виконані з любов’ю сукні, шалі, кофти вигідно відрізняються від куплених у магазині.

Перед вами курси навчання в’язанню для початківців, які легко пройдете дистанційно, вдома. Ми пропонуємо навчитися в’язанню гачком і спицями з нуля або значно покращити свої вміння завдяки системному підходу, багатій програмі, яку вам доведеться освоїти. Ми почнемо від азів, поступово ускладнюючи матеріал, постійно практикуючись у виконанні різноманітних візерунків, технік та виробів.

І якщо ви хочете

  • освоїти різноманітні методи та технології в’язання;
  • навчитися самостійно розбирати схеми в’язання;
  • створювати в’язані елегантні речі для себе та близьких;
  • отримати вигідний творчий підробіток, а то й вагомий заробіток;
  • проводити час, віддаючись улюбленому хобі, неквапливо створюючи петельку за петелькою

скачайте безкоштовний пробний урок, познайомтесь з програмою та методикою курсу, перегляньте витримки з уроків або ж записуйтесь на навчання, скориставшись бонусом, який ми вам сьогодні надаємо.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 518 440 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та уміння набувають студенти

На уроках в’язання від ЄШКО ви отримаєте не тільки базові знання, але й опануйте безліч технік та візерунків, які примножать вашу майстерність.

В’язання на спицях та гачком, вибір пряжі. Курс починається з невеликої вступної лекції, на якій дізнаєтеся, як вибрати якісну пряжу, спиці та гачки, щоб вироби були якісними, а працювати з різними інструментами та матеріалами було в задоволення. Також детально познайомитеся з видами петель, методами їх набору. Потім прийде час навчитися в’язати спицями та гачком: додавати, зменшувати та закривати петлі, опануйте різні візерунки та технології в’язання.

Викрійки, читання візерунків, обробка та складання виробів. Ви навчитеся правильно знімати мірки, робити викройки для того чи іншого виробу з огляду на особливості фігури. Також докладно зупинитесь на тому, як розрахувати кількість рядів та петель, витрату пряжі. Пропрацюєте прийоми волого-теплової обробки, збирання деталей та види трикотажних швів.

Виконання малюнків та орнаментів, візерунки, декорування. Ви отримаєте докладну інформацію про поєднання кольорів, принципи виконання різних малюнків, вплітаючи їх у свій виріб, щоб «оживити» та прикрасити. Також деякий час проведете, вивчаючи базові техніки в’язання виконання різноманітних візерунків, у тому числі й опуклих, опануйте філейне та туніське в’язання, навчитеся декорувати свої роботи вишивкою, аплікаціями, поєднувати трикотаж з іншими матеріалами.