Ваш код акції: 48212

Офіс-менеджер

На кого розрахований курс

Шукаєте сучасні курси офіс-менеджерів? ЄШКО пропонує для вивчення курс, який дозволить вам, незалежно від віку та рівня стартової підготовки, стати висококласним помічником керівника у компанії будь-якого масштабу.

Адже не секрет, що добре навчений офіс-менеджер – це «очі та вуха» керівництва. Для цього йому необхідно володіти не тільки вишуканими манерами, вміти все робити вчасно, але часто ще й передчувати настрій і прагнення свого шефа. Щоб мати такі здібності, потрібно знати не тільки офісні стандарти, а ще й ази психології.

Саме такий універсальний курс офіс-менеджера ми вам пропонуємо: у 24 уроках зібрано всі основні вимоги до ідеального секретаря. Записавшись на навчання, ви не опинитеся в полоні сухої теорії: курс містить практичні вправи, міні-тести та приклади з «реального життя». Ви знайдете не тільки знання, а й відпрацюєте навички, необхідні для роботи.

Величезна перевага куурсу ще й у тому, що освіту на посаду офіс-менеджера ви проходите дистанційно. Тобто, вам не потрібно «відкладати на потім» термінові справи або відпрошуватися з роботи, щоб піти на навчання. Займайтеся будь-коли, коли вам зручно. Удосконалюйтеся та піднімайтеся на нові щаблі своєї кар'єри.

Щоб переконатися, що запропонований курс офіс-менеджера вам підходить, скачайте онлайн безкоштовний пробний урок.

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -10%
 518 466 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Яких навичок та вмінь набувають студенти

Кожен урок курсу присвячений конкретній темі. Наприклад, ви розглядаєте питання організації ділових зустрічей. Це означає, що у рамках заняття ви познайомитеся з усіма тонкощами процесу: ділові переговори, прийоми (створення атмосфери, вибір місця, часу); підготовка та проведення нарад, конференцій, зборів, засідань, «фірмових» заходів; робота з іноземними гостями… Як помічник керівника ви повинні вміти врахувати будь-яку дрібницю та передбачити все. Цим визначається професіоналізм офіс-менеджера.

Навчаючись на курсі, ви дізнаєтеся про діловий етикет та дрес-код, який необхідний вам за статусом, зрозумієте як «працювати» з чутками в компанії, що можна і потрібно говорити начальнику, а від яких фраз варто утриматися за будь-яких обставин.

Значна частина навчальних посібників присвячена вмінню секретаря дозволяти правові колізії та давати слушні поради у таких ситуаціях. Крім того, ви вивчите основи оподаткування, бухобліку та документообігу саме у тих масштабах, які просто необхідні на цій посаді. Ви навчитеся працювати з документами, які містять комерційну таємницю та конфіденційну інформацію, оволодієте прийомами захисту інформації.

Ви дізнаєтесь, як допомогти керівнику у прийнятті рішення, адже часто саме грамотний помічник відіграє вирішальну роль у вирішенні того чи іншого питання. Ви навчитеся шукати потрібну інформацію.

І, звичайно ж, ви освоїте мову ділового спілкування (у тому числі листування). Структура, стиль та зміст листа; види поштових відправлень та розподіл поштової кореспонденції, правильна її реєстрація – без цього неможлива робота офіс-менеджера.

Важливим у вашій роботі також буде вміння розпізнавати приховані сигнали, які люди несвідомо подають, спілкуючись із вами чи вашим керівництвом. Похитування ногою, нервове чухання перенісся, схрещені руки… Часом, розгадавши таємний зміст міміки та жестів, можна зробити вірніший висновок, ніж вислухавши цілу словесну тираду. Ми навчимо вас розпізнавати такі сигнали!

Свідоцтво ЄШКО, яке ви отримаєте після закінчення курсу, допоможе вам у цьому прагненні.