Ваш код акції: 47328

Курс молодої мами: догляд за дитиною 1-го року життя

Для кого призначений курс

Курси молодих батьків вкрай необхідні всім, хто планує завести дитину або вже рахує дні до цієї щасливої години. Комфорт, а іноді й життя маленького залежать всі знань особливостей розвитку та правильного догляду за немовлям з перших днів життя.

Що ж, ми пропонуємо змістовний посібник, який без вагань можна назвати курсом ефективних батьків. То ж якщо хочете добре підготуватися до народження малюка, зустріти його без страху та депресій, підготуймося разом!

Загляньте в програму курсу, скачайте безкоштовний урок. Знання, що ви отримаєте, вельми важливі для тих, хто хоче:

  • сумлінно та відповідально доглядати за немовлям, ретельно слідкувати за шкірою, зубами, очима, тілом, кишківником;
  • керуватися знаннями та досвідом професіоналів в догляді за малятком, підходити до своєї ролі без стресів та страхів, впевнено, з любов’ю;
  • вияснити всі подробиці денного раціону дитини, особливості годування та тонкощі купання;
  • навчитися робити зарядку немовляті, масаж, надавати допомогу, коли ріжуться зубки, боротися з дрібними неприємностями, такими як потничка, попрілості й т.д.

Наше керівництво для батьків зробить процедури щоденного догляду за новонародженим приємними й необтяжливими. А головне, грамотними та вмілими. Готові? Тоді за діло!

Тільки сьогодні
Ціна зі знижкою -15%
 659 560 грн./мiс.
Щомісячне навчання
Знижка -25%
Повний комплект

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Якщо хочете отримати безперечну впевненість у своїх діях, доглядаючи за дитям, обов’язково пройдіть навчання на курсі молодик батьків. Пам’ятайте, ваші вміння та знання життєво важливі для немовляти. Адже маленька крихітка цілком залежить від нас, дорослих, від того, наскільки вмілими будуть наші руки та люблячими серця.

Давайте глянемо, яку підготовку та яких навичок набудете:

Зустрічаємо маму з пологового будинку: детально розберемо, які ліки підготувати для аптечки, з чого складається придане для новонародженого.

Годування. Ви дізнаєтесь, який має бути розпорядок годування з першого дня та як він повинен змінюватись продовж року. Ми розкажемо про правильне харчування мами, щоб не нашкодити малечі, про плюси природного вигодовування та коли будуть необхідні прикормки. На сторінках нашого самовчителя знайдуться корисні рецепти для малюка та режим введення в раціон нової їжі.

Гігієна. Ви навчитесь уникати попрілостей, потничок, стежити за чистотою шкіри дитини, узнаєте корисну інформацію по правилах загартування, прийняття повітряних, сонячних ванн. Пам'ятайте, головне – не нашкодити й у всьому знати міру. Догляд за новонародженим вдома вимагає великої вправності та відповідальності.

Фізіологічний розвиток. Ви пройдете курс масажу, дізнаєтесь, як правильно робити розминку, вивчите комплекс вправ для дітей раннього віку. Ваше дитя, отримавши таку кваліфіковану допомогу, буде цілком підготовлене до своїх перших кроків.

Ви станете не просто люблячими батьками, а справжніми профі. І навіть якщо у вас народиться тільки перша дитина, догляд за немовлям не завдасть проблем і не викличе труднощів.

Скористайтеся знижкою, замовляйте онлайн курси для майбутніх мам, насолоджуйтеся найважливішою подією у вашому житті без остраху.